Yüzbaşı
03 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 1748 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Herkese merhaba. 1050Ti ekran kartlı bir sistem toplamak istiyorum. Şu an çalışmıyorum fakat ilerleyen zamanda işe girdiğimde sadece ekran kartını değiştirip 1660 super gibi bir ekran kartı takılacak bir sisteme ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Televizyon 4k tv yeni aldık.Oyuna girmeden önce her şey normal görüntü on numara ama oyunu başlattıktan sonra kalite kötüleşiyor.Menüden de o kalite farkı anlaşıliyor.
Oyun modunu kapadim açtım denedim bir şey olmadi.Oyuna girdiğimde tv 1sn lik siyah oluyor sonra çözünürlük gidiyor.Bilgisi olan var mi acaba?
2 gündür internet hızını test ettiğimde max 627.1 kb/s alabiliyorum pc de telefonda test ettiğimde 25mbs
Ps4 sistem yazılımını sıfırladım şimdi fakat hâla aynı sorun ile karşılaşıyorum.
Çözümünü bilen biri var mı lütfen yardım edin..

Cevap B nasıl çözülüyor acaba?
STOK BİTTİ
Notebook modelim Dell 7559
Ekran kartım GTX 960M
İşlemci 6700
Bilgisayarım çok düşük fps veriyor Hon gibi kötü bir oyunda bile 30 fps alıyorum prizde olmasına rağmen bilgisayar Nvidia denetim masasından Yüksek performans 960m e alınık oyunlarıda yüksek performansta çalıştırıyorum Ekran kartı driverda yüklü soğutucumda TT nin ama fps genel olarak her oyunda çok düşük kasıyor 2-3 gün öncede masaüstünde kasmalar oluyordu lütfen yardımcı olabilecek var mı ? Bilgisayar 3-4 aylık kıbrısta okudugumdan garantiye veremiyorumda
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Notebook
Dell
PSN ID
Cloose35
Dünyadan Futbol
Göztepe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 698
İkinci El Bölümü Mesajları: 206
Konularının görüntülenme sayısı: 4.336 (Bu ay: 224)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 284 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.