S

Yüzbaşı
25 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri

silinsin

silinsin

Arkadaşlar merhaba.. Sinavinizda size başarılar diliyorum. Allah gönlünüze göre versin.

Kitaplarimi satıyorum. Ama fahiş bi fiyat istemiyorum. Kitapların hepsi TERTEMİZ. Bi kalem bile çizilmedi. İlgilenen arkadaşlara videosunu da atarım. Toplu alımlarda indirim yaparım. Samsun yada Ankara içi elden teslim edebilirim.Ayrica kitaplarin çözümü video şeklinde YouTube da bulunmakta. Fiyat benim için önemli değil toplu alımda indirim yaparım PAZARLIK OLUR KİTAPLAR SIFIRDIR HİC KULLANMADİM

Trendyolda satış fiyatları:

Antrenmanlarla Matematik: 160-200 TL

Benim Hocam Matematik Fasikül : 326 TL

Benim Hocam Tyt Matematik : 200 TL

DOSTLAR GÖMÜLÜ SİSTEMLER DERSİ YAZ OKULU ALMAM LAZIM BİLDİĞİNİZ YER VAR MI ? OMÜ - BİLGİSAYAR PROG. OKUYORUM.
DERSİMİZİN İÇERİĞİ ARDUİNO İLE İLGİLİ VARMI TAVSİYELERİNİZ ? BULABİLİR MİYİM ?
DOSTLAR GÖMÜLÜ SİSTEMLER DERSİ YAZ OKULU ALMAM LAZIM BİLDİĞİNİZ YER VAR MI ? OMÜ - BİLGİSAYAR PROG. OKUYORUM.
DERSİMİZİN İÇERİĞİ ARDUİNO İLE İLGİLİ VARMI TAVSİYELERİNİZ ? BULABİLİR MİYİM ?
silinsin
malum adam karmaşık sayıalr ve logaritma lazım karşılığında diğer dersler veya ahmet nuri akay verilir.
karmaşık sayılar ve logaritma konuları lazım anlatmam gerekiyor bi el atın lütfen karşılıgında malum adam dersleri yada ahmet nuri akay dersleri verilir.
veriyorum fakat bana malum (br) adam logaritma karmaşık sayılar falan lazım acil olarak dm bırakın.
arkadaşlar üniv. okuyorum fakat yeniden sınava gireceğim.LYS FİZİK ve diğer fen dersleri için önerileriniz kitap önerisi deneme önerisi varmıdır? yada başka öneri konualrı varsa link atar mısınız ?
Hakkında
Forum İmzası:
Hayy’den Gelip Hû’ya gideriz..
Forum İkinci El İmzası:
Nefes alıyorsak ümit var demektir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 400
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.712 (Bu ay: 261)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 87 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.