Onbaşı
08 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar hamster alicam ben gonzales istiyorum ama alismasi zor saldirgan ve cok hareketliymis syrian 2. dusuncem ama gonzalesi daha cok sevdim napabilirim sizce ve yuvayi kendim yapicam onerilerinizi alayim yuva icin.
Ps4 aldim psn'in deneme surumunu kullanip sonra hesabini silip sonra bir daha deneme surumunu kullananlar var bedavaya getiriyorlar yani diyelim kullandim sonra hesabimi sildim bir daha deneme surumunu kullansam benim hesap bilgilerim gitmismi olur kalirmi ? ACİL CEVAP
Arkadaşlar internetimiz sınırsız ama çok yavaş birçok oyunda lag yapıyor PS4 alıcam ondan dolayı korku başladı online vb. için , neden bu kadar yavaş anlayamadım bir öneriniz varmı 5 mbps diyor çokmu kötü ne yapmalıyım ?
Arkadaşlar birkaç sorum var cevaplarsanız memnun olurum , Kliksa gibi bir yer güvenilirmidir 1200 TL ye satıyor ama CE garantili ve cE garanti iyimidir ? Ucuz oyun nasıl temin edebilirim ? İnternet biraz yavaş online da sıkıntı yaşarmıyım ? 2.bölge PAL falan nedir ve son olarak endonezya PSN güvenilirmi ve nasıl yaparım teşekkürler .. Acil cevaplarsanız sevinirim :)
Merhaba arkadaşlar aklıma bir soru takıldı ben PS4 alıcam haftaya ve BF3 mü BF4 mü alıyım kararsızım ikisinide oynamadım ama çok seviyorum tam benim seveceğim türden oyunlar her ikiside ve PS4'te kontrol zor oluyormu , nişan almak mouse'la nişan almak kadar keyif verirmi aklıma çok takılmıştı şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar kendim format atsam bir sorun olurmu grundig laptopa ve nasıl atmalıyım , servise yollamak istemiyorum lütfen yardımcı olun ,

* Format atmayı istememin sebebi 250 virüs bulmuştu bilgisayar ve dünden beri sesi yok ses çıkmıyor , artık format vaktinin geldiğini düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

* Bir sorum daha var internete gelince sınırlı erişim diyor eskiden demezdi sınırsız internetimiz o neden şimdiden teşekkürler ..
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Photoshop CS5 - PS4
Forum İmzası:
Game Of Thrones - Photoshop CS5 !
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 41
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.516 (Bu ay: 8)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.