N

Çavuş
08 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Benzinli atmosferik motorlar üst devirlerde canlılığıyla ve atikliğiyle bilinirler. Bazıları torkunu 4500-4800 den sonra verirken bizim 1.4 palio 3000'den itibaren vermeye başlıyor sanırım. Bu şekilde alt devirlerde torkunu veren benzinli atmosferik var mıdır?
Pazar gün yani dün aliexpress den 4 gözlük aldım. Ödemeyi yaptım. Bu sabah mail geldi. İngilizce bende geçiştirdim. Sonra onay gibi bişeye bastım sanırım. Şimdi aklıma geliyor acaba sipariş elime ulaştı diye mi onay verdim. sanırım öyle oldu. başına gelen bu konuda bilgili olan varsa yazabilir mi? gözlüklerin linkini atıyorum..
http://www.aliexpress.com/item/Men-Women-UV400-Cycling-Glasses-Outdoor-Sport-Mountain-Bike-MTB-Bicycle-Glasses-Motorcycle-Sunglasses-Eyewear-Oculos/32284285856.html
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle iyi bayramlar.

Bizim emektarı değiştirme vakti geldi. Şu anki aracımız lpg'li 99 palio. Alınacak araç şehir içi kullanılacak. Her gün yaklaşık 40 km civarı yol yapıyoruz. Bazen bu 60-70'lere çıkıyor.
Az yakması önemli. Bu yüzden lpg veya dizel. Şehiriçinde bozuk yollar için sağlam olması lazım. Km yüksek olmasın max 100k. Hemen orası burası dökülmesin. Ve sorun çıkarmaması önemli bakımı yapıp binelim. Donanım pek önemli değil. Güvenlik olsun. Aklımda 2-3 araç var. Bu bütçeye önerilerinizi bekliyorum. 2-3 bin lira daha çıkabilirim.

1-) VW Polo 1.6 Tdi Comfortline

2-) Golf 5 1.6(Hitler Motor) Lpg'li

3-) Peugeot 308 1.6 Hdi (sağlam değil diyorlar pek)

4-) Ford Fiesta 1.5 Tdci

5-) Kia Rio 1.4 Crdi
Hocam bence 1.3 multijet 95'lik full bir punto bulun derim. Hem pek sorun çıkartmaz. Çıkartsa parçası ucuzdur. Bakım maaliyetleri ucuzdur. 1-2 yıl sonra satarken kolayca elden çıkartılır. Lounge ve easy donanım iyi sanırım.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Otomobil
BMW
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 51
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.288 (Bu ay: 86)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 29 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.