Yüzbaşı
27 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaslar dün warzone indiriyordum oyunu indirirken bi anda oyunu indirmeyi durdurdu. Battle net kaldırıp tekrar yüklemeyi denedim ama bu seferde battle nete hiç giremedim internetimde bir problem yok bu sorun neyden kaynaklı acaba
Merhaba. Daha önce kullandığım klavye HyperX Alloy Fps Red Switch. Klavyemden gayet memnundum. Gene bu klavye ayarında bir klavye arıyorum. Vericeğiniz tavsiyeler bütçemi çok fazla aşmazsa sevinirim.
Merhaba arkadaslar.
Şu anda sistemde 1 adet önde içeri üfleyen 1 adette arkada dışarı üfleyen fan var. Elimde bir tane daha takabilecegim fan var onu nereye nasıl takarsam daha iyi olur. Üstte 2 altta 1 boşluk var fan için . Kasam Corsair 200r.
Aida stress testinde yaklasık olarak 12-13 dakika test yaptıktan sonra bu sıcaklıklara ulaştılar normal mi acaba?
Merhabalar,
Kasamda kullandığım egzoz fanım bozuldu. Yenisini almışken sessiz bir şey olsun istiyorum. 2 tane alıcam diğerinide kasanın üstüne takıcam. Tanesine max 75 lira verebilirim. Tavsiyenizi bekliyorum.
Merhabalar,
Kasamda kullandığım egzoz fanım bozuldu. Yerine yenisini arıyorum almışken de sessiz bir şey olsun istiyorum. 2 tane almayı planlıyorum bir tanesi de kasanın üstüne konumlandırıcam. Tavsiyenizi bekliyorum. Tercihen tanesi max 75 lira.
Merhaba Xigmatek Sd1283 Gaıa II işlemci soğutucumu yeni am4 sistemimde kullanmak istiyorum. Ancak internette kitini bulamadım nereden nasıl temin edebilirim am4 kit ?
Merhaba arkadaslar yaklaşık 2000Tl civarında bütcem var ekran kartı için. Sadece sinerji üzerinden alabilirim.
Şu kartın soğutması iyimidir. Başka bi ekran kartı tavsiye eder misiniz.
https://www.sinerji.gen.tr/inno3d-geforce-gtx1660ti-twin-x2-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti-pmu418520
Elimde maalesef sadece r5 3600 var ve anakarta bios update yapmam gerekiyor. Ama bir türlü yapamadım ben mi yanlış yapıyorum yoksa başka bir sıkıntımı var anlayamadım bir türlü.
Msı'in sitesinden güncel biosu indiriyorum flasha atıyorum sadece güç kabloları takılıyken bios flashback tusuna basıyorum. Olan şey sadece kırmızı ışığın 3 kere yanıp sönmesi oluyor. Başka hiçbir şey olmuyor.
Elimde maalesef sadece r5 3600 var ve anakarta bios update yapmam gerekiyor. Ama bir türlü yapamadım ben mi yanlış yapıyorum yoksa başka bir sıkıntımı var anlayamadım bir türlü.
Msı'in sitesinden güncel biosu indiriyorum flasha atıyorum sadece güç kabloları takılıyken bios flashback tusuna basıyorum. Olan şey sadece kırmızı ışığın 3 kere yanıp sönmesi oluyor. Başka hiçbir şey olmuyor.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 322
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 961 (Bu ay: 62)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.