O

Teğmen
02 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

Bu akşam çözemediğim bi sıkıntıyla karşılaştım. Sıkıntı bazı sitelere girememeyle başladı. (Örn, grooveshark)
Fakat daha sonra giremediğim sitelere hidemyass tarzı siteler aracılığıyla girebildiğimi fark ettim. Çözümünü
dört gözle bekliyor olacağım. Ayrıca girebildiğim bazı sitelerde de (örn, Facebook) bariz bi yavaşlama olduğunu
fark ettim. Sayfadaki resimlerin bi kısmının yüklenmemesi gibi. Hız testi yaptığım zaman da sonuç olması gerektiği
gibi çıktı. Dediğim gibi yardımcı olabilirsiniz çok mutlu olacağım.
Arkadaşlar tercih sonuçları tahminen ne zaman açıklanır ?
Arkadaşlar 2011 kılavuda yazan taban puanlar, 2010'daki ek yerleştirme sonucu olan taban puanlarmı yoksa 2010'daki birinci yerleştirme sonucu olan taban puanlarmı? Bilgisi olan varmı. Çünkü eğer ek yerleştirme sonucu olan taban puanlarsa herşey çok değişir.
+
Arkadaşlar sayısal bölüm öğrencileri için puanı düşmeden yani 0,15 katsayıyla seçebileceği ortak alan bölümleri nelerdir. O bölümlerin listesine nereden ulaşabilirim bilgisi olan varmı ?
+
Meraba. Bu sene sınava girdim. Sınavdan sonra sınav zamanında derse ayırmadığım kadar bölüm araştırmasına zaman ayırıyorum. Tüm forumalrdan gördüğüm kadarıyla Harita mühendisliği ve Gıda Mühendisliği önümüzdeki yıllarda revaçta olacak meslek olarak söyleniyor. Fakat Harita Mühendisliği bir süre sonra iş alımı mezun sayısını eritemiyeceği için tekstil mühendisliğinden farkı olamyacak deniyor. Bundan dolayı hiç bir zaman popülaritaesi değişmeyecek mühendislik olan Gıda Mühendisliği üzerinde yoğunlaşamya başladım. Pamukkale Gıda Mühendisliğine puanım hayli hayli yetiyor. Gıda mühendisi olan yada okuyan büyüklerim beni yönlendirebilirmi. Üniversite ve bölüm hakkında. Bugüne kadar çok başlık açılmış biliyorum ama yorumların çoğu " e insan var oldukça yemek yiyecek, yemek yedikçe gıda mühendisi olacak ondan dolayı aç kalmazsın bu meslekte" seviyesinde olduğu için daha detaylı yorum yazacak bilgili büyüklerimden yorum bekliyorum.
Konya Sekçuk Üniversitesinde okuyan veya bilen arkadaşlardan yardım istiyorum. Bu üniversite hakkında görüşleri nelerdir. Kimisi iyi kimisi kötü diyor. Gerçekten bilen ve burada okuyan arkadaşların görüşleri nedir merak ediyorum.
Bu sene sınava girdim ve 400 - 410 arası bir puan gelecek nasipse. Bölüm araştırmaları yapıyorum ve bazı arkadaşlarım harita mühendisliğini araştırmamı söyledi. Gördüğüm kadarıyla bu mühendislik hakkında hiç olumsuz bir yorum yappılmamış. Aşağıdaki Üniversitelerin harita mühendislikleri bölümü çok rahat bir şekilde bu sene tutacak. Bu mühendislik ile ilgili bilgisi olanlar varmı ? Mesleğin geleceği - Çalışma koşulları - Maaşı nedir ?

KOCAELİ ÜNİveRSİTESİ
KaraDENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
Bu sene sınava girdim ve 400 - 410 arası bir puan gelecek nasipse. Bölüm araştırmaları yapıyorum ve bazı arkadaşlarım harita mühendisliğini araştırmamı söyledi. Gördüğüm kadarıyla bu mühendislik hakkında hiç olumsuz bir yorum yappılmamış. Aşağıdaki Üniversitelerin harita mühendislikleri bölümü çok rahat bir şekilde bu sene tutacak. Bu mühendislik ile ilgili bilgisi olanlar varmı ? Mesleğin geleceği - Çalışma koşulları - Maaşı nedir ?

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ (İ.Ö)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 287
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 79.428 (Bu ay: 21)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.