Teğmen
21 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Final halinde yeditepeleri çıkardım ona göre yerleştirin

Ea 10k yerleştirin
Sınıfta bir arkadaş var. Ben donanımdan anlarım falan dedi. Muhabbet ediyoruz falan konu işlemciye gelince "salak mısın işlemci overclock mu edilir?" dedi. Ben şaşırdım tabi. Internetten onlarca makale gösterdim ama inanamadı nasil doğru yola çekerim bu arkadaşı bu arada csb değil ciddi ciddi inanmıyor boyle bir şeyin olduğuna sadece gpu oc edilir diyor.
5-6 ay önce bir oyun videosu görmüştum. Robotlar birbirine ateş ediyordu ve isabet ettirdiginiz kısım sizin vücudunuzda buyuyordu. Yani robotun bacağına vurdukça sizin bacaginiz buyuyordu. Oyun alpha sürecindeydi. Bilen varsa oyunu yardımcı olursa sevinirim
Ne yapiyo 4500 kişi bu kadar troll dolu bi forumda ?
Şimdi sert tepkiler alacağımı biliyorum ama artık dayanamadım.Benim fikrime gore çeşitli testlerden geçen çocuklar zeka türüne göre okullara gitmeli.Mesela adam matematik zekası gelişmiştir fen liselerine yerlestirilir.Ama adamin zaten okuma isteği yok saçma salak anadolu lisesi yerine meslek liselerini gerçekten mesleki anlamda iyi eğitim veren yerler yap gerekirse motor ustası tut ona anlattir ama çocuk ordan çıktığında gerçekten bir mesleği olsun öyle diplomalı işsizlerden olmasın.

Gelelim üniversitelere,şimdi tüm üniversiteler gerçekten bilim yuvası olmalı adam sınavlara gelip diploma almamalı.Üniversitelere sadece %10 dilimindeki öğrenciler girsin.Öğretmenleri teşvik amacli maaş zammı gelsin ama öğretmenlerde çok sıkı denetlensin.Ögrenciyi ölçmeye yönelik sınav deilde farklı bir sistem gelsin.Kendimden biliyorum bizim için her şey test çözüp ezber yapmak olmuştu.İyi bir liseye gitmek için bu ikisini yapmazsan gidemiyodun.

Neyse benim gözümde ülkedeki saçma politik tartışmalar yerine derhal eğitime canla başla sarilmalilar bunu muhalefette yapmalı yoksa tek bir düşünce sistemine gore eğitim sistemi oluşur.Bide gençler olabildiğince televizyon ve internetteki ahlak dışı ve gereksiz şeylerden uzak tutulmalı.Burdada RTUK devreye giriyor.Neyse uzun yazdım ama bence ülkenin gelecek nesle bağlıyken eğitimin bu kadar boş bırakılmaması lazim.Ülkenin kalkinmasi için eğitim sistemi derhal duzelmeli bence.İyi forumlar,iyi akşamlar.

Edit:İmla
Oyunlarda 280 daha iyi performans veriyor ama i3 iki çekirdekli olduğu için kararsizim sizce hangi ikiliyi secmeliyim ?
Oyunlarda 280 daha iyi performans veriyor ama i3 iki çekirdekli olduğu için kararsizim sizce hangi ikiliyi secmeliyim ?
Oyunlarda 280 daha iyi performans veriyor ama i3 iki çekirdekli olduğu için kararsizim sizce hangi ikiliyi secmeliyim ?
Yeni bir PC toplayacagim ama hangi ikiliyi secsem karar veremedim.280 performansı daha iyi ama i3 de çift çekirdekli olduğu için oyunlarda sorun cikarir mı bilemedim.Sizce hangisini almaliyim ?
https://youtu.be/uiMyX_1I5UE

Beyler videonun 28:20 ve 28:40 arasını seyredin
anlarsınız ne demek istediğimi.
Hakkında
Konum: Erzurum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 135
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 488
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 1.946 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 296 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.