Yüzbaşı
11 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,
Ben Sabancı Üniversitesinde birinci sınıf öğrencisiyim. Okula tam burslu girmiştim, iyi bir derecem var ve şu an birinci sınıfım, hazırlıkla beraber okuldaki ikinci senem. Okulumu sevmeme rağmen küçüklükten beri hayalim hep yurtdışına gitmek olmuştu ve özellikle son yaşanan olaylardan sonra iyice kafaya koydum bu düşünceyi. Sciences Po'ya başvuru yapacağım fakat kafamda bir kaç soru var. Lisans eğitimini Fransa'da tamamlamış olan biri varsa bana geri dönüş yapabilir mi acaba?
Teşekkür ederim şimdiden.
Merhaba arkadaşlar geçen sene üniversiteye yerleştim ancak tsde 200. olduğum için bu sene yeniden denemek istedim,
Türkçe 36
Sosyal 27.75
Mat 32
Fen 17.25
Tahminleri alabilir miyim acaba ygs3-4 için?
Merhaba arkadaşlar,
Türkçe 36
Sosyal 27.75
Mat 32
Fen 17.25
Tahminleri alabilir miyim acaba?
Evet arkadaşlar sorum açık, neden diğer tıp dalları ayrı bir fakültede değil de sadece siş ayrı olarak bir fakülte ki? Yani tıp okuyup tusa girerek uzmanlık olarak diş hekimliği seçilmiyor? İşi bilen biri yanıtlarsa çok sevinirim :)
İyi geceler arkadaşlar. İnternetten araştırmaya çalıştım fakat tam olarak bir bilgi bulamadım. Yurt fiyatlarını tam olarak bilen ve yerleşkelerini söyleyebilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
İyi geceler gençler, sonunda bekleyişimiz bitti.. Bu konu altında toplanalım diyorum, seneye belki sınıf arkadaşı oluruz kim bilir :)

Bir de sıralamalarınızı da yazarsanız sevinirim arkadaşlar :)

1267 ben
Öncelikle merhaba arkadaşlar, 6 senedir kullandığım sony vaio laptop'ımın 2 ay önce şarj aleti bozuldu ve sınavdan dolayı üstüne düşmedim ancak sınav bitti ve seneye üniversiteye başlıyorum. Sonye ise şarj aleti alıp kardeşime vermeyi düşünüyorum.

Hal böyle olunca yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum ve açıkçası kafamda macbook var. Ancak hangi modeli almam gerektiği konusunda çok kararsızım.

Pro bir pc kullanıcısı değilim, alacağım bilgisayarı minimum 5 sene kullanmak istiyorum. Bilgisayarda yaptığım şeyler ise klasik. Ancak benim için önemli olan şarj süresinin uzun gitmesi, makale, tez vs şeyleri yazacağım zaman şarjı dayansın istiyorum. Ayrıca yurtdışına da çıkacağım yıl içinde, bu yüzden taşıma kolaylığı sağlarsa benim için daha rahat olur. Macbooku ise özellikle ısınma sorunu vs. yaratmadığı için istiyorum.

Fiyat aralığım ise 3000-4000 tl arasında. Bir de appleın öğrenci indirimi hakkında bilgisi olan beni bilgilendirrbilirse çok sevinirim. Eğer indirim yapılabiliyorsa 4500 tlye kadar çıkabilirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim, herkese hayırlı forumlar.
Gençler malumunuz tm3 katsayıları değişti ve hukuk da tm3e geçti. Öyle olunca sıralamalar nasıl oynar acaba ve psikoloji sıralamalarını nasıl etkiler? Mesela geçen sene 1400den alan boün psikoloji bu sene 2000e kadar düşebilir mi yoksa ilk 1000e kadar ilerler mi..?
Ygs5 14k obp 92

Mat 35
Geo 8

Edb 51-5
Coğrafya 19
Merhaba gençler, ygs3-5595 ygs4-4797 bugünkü sınavda da tarihten 4-7 arası yanlış, coğrafya full, felsefe grubunda da 4-5 yanlış bekliyorum en fazla. Ne diyorsunuz, Edebiyatım iyi baya 52+ yaparsam olur mu bu iş?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 315
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 337
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.481 (Bu ay: 196)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 103 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.