Teğmen
06 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar geçenlerde tchibodan çekirdek halinde 500gr kahve satın aldım. Bunun filtre kahve makineme uygun olması gerek. Biraz araştırdım öğütme makineleri kalitelileri baya el yakıyor şuan için bütçem yok.

Bu kahveyi herhangi bir kahveciye götürüp öğüttürebilir miyim? Sizce yüzsüzlük olur mu başka yerden alıp orda öğüttürmek? Birde kaç tl alırlar tahmini yapan var mı daha önceden?
Merhaba arkadaşlar 2-3 oldu s8 alalı. Kamerayı açtığım zaman nadiren yani 30-40 kere açtıysam 2 kere odaklanması 10-15 saniye sürdü. Sallayınca vs. düzeldi. Kamera bulanık halde kalıyor arka kamera.

Bu sorunu yaşayan oldu mu? Donanımsal mı yazılımsal bir sorun mu onu bilmek istiyorum.

Zira daha almışken servise göndermek istemiyorum. Direk iade edeceğim.
Merhaba Arcana türüne göre değişen fiyatlarla sınırsız alım yapacağım.

Fiyat bütçem aşağıdaki gibidir.

LC Arcana - SF Arcana > 75TL

Other Arcana's > 65 -70TL
kilit
Merhaba arkadaşlar hepsiburada.com da indirim yapılmış. Bisiklet almayı düşünüyordum bu indirimden yararlanmak istiyorum. Şimdi kron marka olanlar ilgimi çekti bisikletten hiç anlamıyorum fiyat performans olarak nasıl sizce?

Boy 1.73
Kilo 100
Tam olarak hangi özelliklerde almalıyım boy kilo için.

Şehirde kullanacağım.

Salcano city life 10http://www.hepsiburada.com/salcano-city-life-10-hd-18bisiklet-p-SPORSALCITYLIFE10?magaza=ALC%20Bisiklet

Kron tx800http://www.hepsiburada.com/kron-tx-800-hd-bisiklet-p-HBV000003AVF9

Kron tx500http://www.hepsiburada.com/kron-tx-500-v-fren-sehir-bisikleti-28-2015-gri-163939-p-SPORBS12000940516?magaza=Yk%20Bisiklet

Kron tx450http://www.hepsiburada.com/kron-tx-450-28-jant-city-18-27-vites-fren-beyaz-kirmizi-sehir-bisikleti-p-SPORKRN16-260

Arkadaşlar indirimde bir çok marka var, indirimde olanlardan tavsiye edeceğiniz 1000-2000TL arası bir bisiklet var mı şehir içi.
Merhaba arkadaşlar, yazılım ile uğraşıyorum ve doğal olarak işim masabaşı. Yürüyüş yapmayı denedim ama bizim civar pek uygun değil. Spor salonunu da hiç sevmem sıkıntı basıyor.
Bir şekilde de sağlıklı olarak zayıflamak istiyorum.
Doğal olarak bisiklet alıp hem yağ yakımı hemde aynı zamanda eğlenceli vakit geçirebilirim diye düşünüyorum.

Bütçe: 1.500-2.000TL
Kilo: 98
Boy: 1.73
Bisikletten pek anlamam şehirde süreceğim. Hatta planım şehirden bisikletle çıkıp ormanlık alanda yürüyüş yapmak ve sonra tekrar bisikletle evime dönmek.
Kilom dan da anlaşılacağı üzere göbeği saldık ve tombiş olduk az bir şey. 20 kilo versem süper olur benim için ama bunun için profesyonel bisikletçi arkadaşlar ne diyor?
Bisiklet bu amaç için kullanılabilir mi?
Bisiklet tavsiyelerinizi bekliyorum..

Şimdiden değerli cevaplarınız, yorumlarınız ve katkılarınız için çok teşekkür ediyorum.
Merhaba,

Arkadaşlar biz Envato Market için Wordpress temaları yapan bir grubuz. Proje başı ÜCRETLİ, Photoshop ile PSD Web arayüzü tasarımı yapabilecek birini arıyoruz.
İşlerin kalite ve yaratıcılık kısmı uygun olduğu sürece SINIRSIZ ve ÖDEMESİ ANINDA olacak şekilde iş alacağız. En önemli kısım tasarımların KALİTELİ olmasıdır.

PSD Web Arayüzleri Hakkında;
Çalışılacak Kategori (Çoğunlukla): MAGAZINE / BLOG / NEWS
SÜRE: SINIRSIZ
ÜCRET: Genel bir ücret belirlenecek ve o ücret üzerinden inmeler çıkmalar PROJEYE, Kaliteye ve özgünlüğe göre belirlenecektir.

NOT: Tasarımlar ingilizce olacaktır. Stock görsel kaynakları tarafımızca sınırsız bir şekilde sağalanacaktır. PSD nin teknik boyutu önemli değildir. HTML Template şeklinde yükleyeceğiz ve o kısım bize ait.

Kesinlikle PIXEL-PERFECT / Yaratıcı / Özgün olmak zorundadır.
Bu şekilde olan her işi DIREK olarak satın alıp ödemesini yapacağız.

Birden çok grafiker arkadaşla çalışabiliriz, bizim için ne kadar çok iş olursa o kadar iyi.

Başvurularınızı mail adresimize PORTFOLYO / TELEFON şeklinde yapmalısınız.
En az 30DK içinde size geri dönüş yapıp konu hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

E-mail: ccreativelibrary@gmail.com

Örnek Başvuru;

İsim & Soyisim:
Porfolyo Linkleri/Görselleri:
Telefon:

Sabırsızlıkla başvurularınızı bekliyoruz arkadaşlar, çok teşekkür ederiz.
Merhaba arkadaşlar, themeforest'e wordpress tema yüklemek istiyoruz. HTML tasarımlarımızı (Blog, one page) wordpress'e çevirecek arkadaş arıyoruz.

Ücret: Proje Başı/Aylık Sabit
Sipariş: Sınırsız
Çalışma şekli: ofis/freelancer

ilgilenenler lütfen mail ile ulaşsın: ccreativelibrary@gmail.com
http://www.vatanbilgisayar.com/sandisk-240gb-ultra-ii-sata-3-0-ssd-okuma-550mb-yazma-500mb-.html

299TL Sandisk 240GB Ultra II - Vatan Bilgisayar

Vatan bilgisayar gece kuşu dalgasına SSD yi koymuş. En dip fiyat, ince hesap ve n11 gibi yerlerde 344TL.

Alacak için nispeten sıcak fırsat sayılır.
kilit
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 306
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 33.631 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Web Tasarım - Programlama
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.