Yüzbaşı
17 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar

(2x4 GB) 8 GB DDR4 2400 Mhz Ramli bir 2017 iMac kullanıyorum.
Daha önce iMac 2017 için ram arttırmış arkadaşlar tavsiye edebilirler mi hangi marka model ram'i kullanıyorsunuz.
Tek 8GB almayı düşünüyorum

CRUCIAL 8GB 2400Mhz DDR4 CL17 Notebook Ram CT8G4SFS824A Modelini aldım uyumsuz çıktı iade ettim
Şimdiden teşekkürler.
Merhaba
Sokakta yaşayan hayvanlara yardım edebilmek için bir uygulama geliştirdim.
işleyişi şu şekilde siz yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz dostumuzun konumunu programda kaydediyorsunuz mümkünse bir fotoğraf ve detaylı bilgi ile (kaç kedi kaç köpek o civarda yaşıyor vb.)

Yardıma gidecek arkadaşlar liste ekranında sizin eklediğiniz konumu görüyor ve yardım edebiliyorlar.

Liste ekranında size 5km çapındaki konumları listelemekti amacım fakat şu an kayıt sayısı az ve kullanıcı girdiğinde boş ekranla karşılaşmasın diye biraz daha büyük alandaki kayıtları listeliyorum.

Özetle dışarıda bir yerde yemek yediniz bir lokma bile kaldıysa yemeğinizden çöpe göndermeyin. Programı açıp size yakın bir mama noktası var mı kontrol edin.

Mamazu
https://itunes.apple.com/us/app/mamazu/id1242834976

twitter, instagram, facebook = @mamazuapp

Soru ve önerileriniz için bu başlığın altına yazabilir veya info@mamazuapp.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar kendi yoğunluğum yüzünden yetiştiremeyeceğim bir projeyi buradaki arkadaslarımla paylaşmak istiyorum

uygulama içi satın alım ve web servisleri ile deneyimi olan arkadaşlar daha önce hazırlamış olduğu projeleri örnek göstererek basvurabilir

özetle uygulama

üye girişi girdikten sonra ürünlerin gösterimi ile ilgili olacak ürünlerin kısa detayları ücretsiz olacak
detaylarını görmek istedklerinde uygulama içi satın alım yapmış oldukları krediyi kullanarak ürün detaylarına ulaşabilecekler

satın aldıkları ürünlerin bilgisi web serviste tutulacak uygulama 4 dil olacak

web servisi ben hazırlayacağım siz sadece ios tarafında çalışacaksınız süre 10-13gün Salı günü web servis hazır olur
ilgilenen arkadaşlar fiyat tekliflerini ve referanslarını bana pm yoluyla ulaştırabilirler
kafalarına takılan her şeyi sorabilirler
Merhaba arkadaşlar.

Antalya'daki Ps4 oyun potansiyelini takasla taçlandıralım istedim
herkes elindeki oyunu ve takaslamak istediği oyunu yazarsa gül gibi geçinip gideriz diye düşünüyorum.

ilk olarak ben başlatayım elimde D&R dan aldığım Last of us remastered var tr altyazılı .
Watch Dogs veya Wolfenstein: The New Order ile takaslamayı düşünüyorum.
Taksimetrem kişisel yol bilgisayarınız olacak şekilde tasarlanmıştır.

Siz sadece aracınızın kilometrede kaç liralık yakıt harcadığını girin geri kalan herşeyi Taksimetrem Hesaplar

Taksimetrem yolculuğa başladığınızda sizin işinize en fazla yarayacak bilgileri size sunar.

-Aracınızın anlık yakıt harcama bilgisi (Çok detaylıca metre metre aracınızın ne kadar yakıt harcadığını görebilirsiniz)
-Yol bilgisayarı olan araçlarda bile bu bilgiyi bulamazsınız
-Yolculuğunuz boyunca maksimum süratinizi size bildirir.
-Yolculuk sürenizi size bildirir.
-Ne kadar mesafe katettiğinizi size bildirir.
-Anlık Hızınızı size bildirir.
-Harita üzerinde anlık konumunuzu size gösterir.
-Gps Sinyal Seviyesini görebilirsiniz

1 Km'ye kadar mesafede size kuruş olarak sonuç verir 1 Km'den sonra Lira ve kuruş olarak sonuç verecektir.

Taksimetrem Link

SpeedBoom Aracınızın Vites Değişimlerini Algılayarak Aracınızın Hoparlörlerinden Blow Off (Turbo Sesi) Duymanızı Sağlayarak Deha Eğlenceli Bir Sürüş Gerçekleştirmenizi Sağlar

-Gerçek Zamanlı Olarak Analog Ve Dijital Biçimde Hızınızı Gösterir
-Gerçek Zamanlı Olarak 0 - 100 Hızlanmanızı Ölçer.
-Haritada O Anki Konumunuzu Gösterir.
-Ortalama Seyehat Hızınızı Gösterir.
-En Yüksek Ulaştığınız Hızı Gösterir.
-Otomatik Turbo Sesini Devre Dışı Bırakabilirsiniz Veya Hassasiyetini Ayarlayabilirsiniz.

Link

Programı hazırlarken çektiğim test videosu
3. vitese atarken elim telefona çarpmasaymış daha iyiymiş tabi :)

Youtube Video
Arkadaşlar hazırlamış olduğum SuperMOM adlı uygulama App Store'da yerini aldı
SuperMOM kısaca lokasyon tabanlı bir hatırlatma uygulaması.

SuperMOM, küçüklükten beri annelerimize sorduğumuz çorabım nerde, kitabım nerede tarzındaki sorularınızın yanıtını vermek için geliştirilen harika bir iOS uygulamasıdır. Basit bir mantık ile çalışan uygulama üzerinde açmış olduğunuz kayıtlara göre kaydetmiş olduğunuz şeylerin nerede olduğunu harita üzerinde size gösterek bulmanıza yardımcı olur.

Malum annelerimiz ev dışında her zaman yanımızda olamıyor. Bu nedenle bu uygulama sayesinde arabanızı otoparkta nereye parkettiğinizi bulabilir yada daha önce gitmiş olduğunuz fakat tam yerini hatırlamadığınız bir kafeyi kolayca bulmanızı sağlar.

Navigasyon uygulaması olan SuperMOM'ın arayüz ve tasarımı oldukça modern ve kullanışlı. Bu sayede kullanım esnasında herhangi bir zorluk yaşamıyorsunuz.

Uygulama üzerine kaydettiğiniz her bit kayıt için farklı notlar alarak neden kayıt oluşturduğunuzu hatırlayabilirsiniz. Örneğin kız arkadaşınız ile birlikte çok lüks bir restorana gittiniz ve herhangi bir yemeğinin çok güzel olduğunu düşünüyorsunuz. Bu restoranı uygulama üzerine kaydederek altına hangi yemeğini beğendiğinizi yazabilirsiniz. Bu sayede daha sonra tekrar gelmek isterseniz uygulama üzerinden adresini kolayca bulup, mekana gelene kadar harita üzerinden destek alabilirsiniz.
tamindir Com incelemesinden.

Link

Versiyon 1.1 ile gelecek yenilikler size adım adım tarif verecek
UI geliştirmeleri olacak

V1.2 ile gelen özellikler

-Artırılmış Gerçeklik Modu Eklendi Artık Kameranızı Açıp Gerçek Zamanlı Radar Yardımı İle Hedefinize Daha Kolay Ulaşabilirsiniz

-Detaylı Rota Üzerinde Anlık Konumunuzu Artık Görebilirsiniz

Arkadaslar iPhone'lar için Hazırladığım Latte, Mocha, Smoothie, Milkshake tariflerinin bulunduğu CoffeeMix bugün yayına alındı
Sizler içinde promo kodları sunuyorum bir sorun yaşarsanız program ile ilgili geri dönüş yaparsanız sevinirim

9KXN3P93Y3H6
66EPF7JF9636
HR4JE34HNX9R
WHHWRYJYAWFK
6PPEF46X3MFH

Program Link'i
arkadaslar biliyorsunuz siri'de türkiye için location servislerini kullanamıyorduk Cydia'da bulunun International Locations for Siri ile
bu sorunu halledebilirsiniz ben birkaç deneme yaptım sorunsuz çalısıyor

Edit: HackYourIphone repo'da bulabilirsiniz
Merhaba arkadaşlar vodafone hattımı avea'ya taşıdım ve sorunlarım başladı ilk önce 128lik kartı kesip verdiler ve sonra 64lük micro sim aldım (128 micro avea'da bulunamıyor)
sorunlarım aynı devam ediyo telefon çekiyo görünürken aslında cekmiyor bir yeri aramak istediğimde derin bir sessizliğe gömülüyorum kendi tafasına göre takılıyor
3 gündür deniyorum her sabah kalktığımda geçersiz sim mesajıyla karşılaşıyorum yani anlayacağını avea aldım ama kullanamıyorum
bu arada vodafone'da 64lük micro simdi fakat hiç sorun çıkarmadı

IOS 5.0.1 ayarları sıfırla ıvır zıvır netten bulduğum herşeyi denedim fakat bir sonuca ulaşamadım
daha onceden boyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlarımdan yardım istiyorum mümkün ise.
Hakkında
Meslek: iOS Developer
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 357
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 14.820 (Bu ay: 37)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.