Çavuş
09 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ölü Piksel sebebiyle bu marka/model monitörümü servise verdim bana yenisiyle değişildiğini söylediler ama geri geldiğinde görüntü kalitesinde ciddi düşüş hissettim. Sizden ricam cihazınız servise gidip gelme durumunu belirterek aşağıda belirttiğim özellik sizde nasıl gözüküyor gönderin.


Eğer orijinalinden farklıysa tekrar göndereceğim. Elimde kanıt olmadan sadece görüntü kalitesi düşük diye geri gönderirsem panel orijinal deyip geri yollarlarsa diye garantiye almak istiyorum.


(Bende 'MONITOR/GSM5B73' yazan yerde sizde ne yazdığını görmek istiyorum)


Teşekkürler, iyi forumlar!

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d2/86/1f/d2861ff27bab39cca6d6680e695dc035.png&t=0&width=480&text=1


Aygıt Yöneticisi>Monitörler>Genel PnP Monitör>(sağ click)Özellikler

Dostlar FL Studio öğrenmek istiyorum. Başlangış seviyesinden ileri seviyeye doğru, spesifik konulara da değinen bildiğiniz ücretli veya ücretsiz bir kurs var mıdır? Bi başladım mı sonuna kadar gideceğim için vakit kaybetmiş olmak istemiyorum.Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar!

Dostlar çamaşır makinemin dış kasası alttan üstten sağdan soldan su yemiş olmasından dolayı epeyce çöktü. İnternetten baktım fakat yedek parça olarak hiç kasa bulamadım. Nereden bulabileceğim hakkında fikri olan var mI?
Fotoğrafını paylaştığım yerden aspiratör için hat çekmek istedim ama karşıma tonla kablo çıktı karman çorman. Buradan hat çekilebilir mi çekilirse bağlantıyı nasıl yapmam gerek?

Not:Bu bağlantı sökülürse banyo ve tuvaletin ampülleri yanmıyor.

Elimde çok kaliteli çoraplar var bunları pazarda satmayı düşünüyorum ama daha önce hiç pazarda satış yapmadım. Alıp pazarın girişine/çıkışına açsam çorapları ne gibi sorunlarla karşılaşırım?

Veyahut işporta şeklinde daha çok turistlere satmayı düşünüyorum bunu nasıl nerede yapabilirim? (İstanbul)
Dostlar kendi odam zaten yok da oturma odasında bilgisayarın bulunduğu köşeyi çalışma alanıma çevirmek istiyorum. Pano eklemek demir fileli kalemlik filan yapışkan notlarım olsun istiyorum ama ne alayım edeyim bilemedim. Kendi odanızı ya da çalışma alanınız neresiyse paylaşır mısınız? Fikir edinmeme ve motivasyon kazanmama yardımcı olursunuz.

Şimdiden teşekkürler!
Telefonumun arka camı kırıldı kvk'ya götürsem garanti dahilinde yapılma ihtimali var mı acaba yoksa da ne kadar tutar?
500 TL bütçem var monitör tavsiye ederbilir misiniz?

Ekran Kartım: GTX970
Sony M5 cep telefonumu yetkili servisine göndermek istiyorum kutusuyka gelen servislerin yazılı olduğı kağıdı kaybettim. Hangi firmaya vereceğim hakkında bir fikrim yok internetten de baktım ama yetkili servis olup olmadığına emin olamadım yardımcı olabilecek var mı?
2 gün önce birden sebepsizce telfon görüşmelerinde karşı tarafa sesi gelmemeye başladı onlar beni duyuyor ancak ben onları duyamıyorum. Hoparlör alınca ya da kulaklık takınca normal bir şekilde konuşabiliyorum onların sesi geliyor ancak normal şekilde gelmiyor herhangi bir çözümü var mıdır acaba yoksa servise mi göndereyim?
Hakkında
Konum: İstanbul, Güngören
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Mesaj Sayısı: 81
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 125
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.277 (Bu ay: 87)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.