S

Çavuş
11 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yardım edin klasorlerımın dıs gorunuslerı soluk gıbı ve yerel dısk c-d garıp gozukuyor

yaw arkadaslar 10 gün falan oldu bi güncelleme yaptım kopya windows falan filan yazıyor her pc yi actıgımda cıkıyor oyun oynarken cıkıyor delırecem artık nasıl silecem bu güncellemeyi .programeklekaldırdan silinmiyor.
arkadaslar cok soru soruyorum ama kusura bakmayın ewde 2 pc var abimle agdan oynamak istıyoruz fakat o kuruyor ben gıremıyorum ben kuruyorum o giremıyor . ipleri yazıyoruz girmiyor sizin bi öneriniz varmı .yardım edin :D
ya oyuna girerken 1 saatte gırıyor sonra oyunda bıraz canavar ölduruyorum sonra

File Read Error
Expression :DATA\GLOBAL\SFX\monster\yet\attack2.waw

Bu hatayı alıp oyundan atıyor neden kaynaklanıyor lutfen yardım
Yaw arkadaslar ben diabloya baslamak ıstıyorum cd yı aldım . yuklerken 3 secenek cıkıyo1 sınge player 2multi player 3 full ben online oynamak ıstıyorum full yuklemek ıcın tıklıyorum cd keyı yazıyorum ve enter a bastıgım da soyle bı hata cıkıyor:

Please insert the cd labelled 'Play Disc'

Yardımlarınız ıcın şimdiden tesekkür ederım
arkadaslar bildiginiz su an acık olan bi ırklı server varmı orta dunya harıtalı falan da olur yane uo da deısıklık yapmak isitııyorm :D
Arkadaslar ben wow a baslamak istiyorm .ankara etlikdeyım wow cd sını nerde bulabılrım lutfen yardım
Arkadaslar ben yeniyim oyunda forumu dolastım hep abuksubuk yazılar hangı pokemonları kasayım ..

Bi yardım edın
yaw 6 7 tane mail denedim hicbirine aktivasyon maili gelmedi ko da char alamadım helpppppp
arkadaslar canavarlardan sadece para cıkıyor item cıkmıyor neden acaba
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 49
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.589 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.