I

Onbaşı
06 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar basim hatasindan olsa gerek lys cografya kapsul aldim cevap anahtari yok olan biri atabilir mi? Simdiden tesekkur ederim.
Merhaba arkadaşlar geçen aylarda birisi bi internet sitesi paylaşmıştı. Edebiyat ile ilgili butona bastıkça sürekli yazar-eser ve eserin türünü veren bişeydi her bastığında değişiyodu o siteyi hatırlayan atabilcek biri var mı? Zaten az çalışıyorum pc başında bahane olmuş olur arada tıklar bakıp.

EDIT: Buldum arkadaşlar 1 aydır aklıma gelmeyen şey buraya konu açınca bi anda geldi.
Merak edenler için:http://dbalci.com/yazar-eser/#
Evet arkadaşlar durum aynen dediğim gibi sizce olabilir mi veya başına benzer bi olay gelmiş geçirmiş biri olan? EDIT: Belirtmeyi unutmuşum TM-3 için..

Evet arkadaşlar ygs deneme olarak önerileriniz nelerdir ? Bu sene yerleştim ama okulumdan memnun değilim (en azından ortamından) bana ters bir anlayışı var. Tekrar sınava girmeyi kafaya koydum. Konu eksiği olduğumu düşünmediğimden, hazırda bilgiler taze gibiyken direk denemeyle başlamam uygun olur diye düşündüm. Önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 34
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 684 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.