Er
23 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
359865 Gün Cezalı
356982 gün 7 s. 40 dk. kaldı
Gönderileri
Bende yoldan geçerken onlara saçma şeyler söylüyorum öfke mi atıyorum intikam alıyorum telefona internete whatsappa benzemez reel ortam tınlamaman işe yaramaz orada :) Çakıçakıveresim geliyor ağızlarına yüzlerine
Zamanında Türkiye'nin Leonardo DiCapriosu olarak tanıtılan ve yakışıklılığıyla birçok kızın rüyasını süsleyen Arda Kural 2012 aralık ayında şizofren tanısıyla Bakırköy Ruh sinir hastalıkları hastanesine kaldırılmıştı. Aylar süren psikolojik tedavilerin ardından en son durumunu star haber görüntülemiş.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/220051/bir-zamanlar-arda-kural-vardi/fbshare

AVUTURYALI İÇERİR SSLİ

m.
YOLDAN GEÇEN HERHANGİ BİR HİÇ TANIMADIĞIM GÜZEL BİR KIZA İSTEDİĞİM HER ŞEYİ SÖYLEYEBİLİRİM KÜFÜR DAHİL HİÇ SORUN DEĞİL SIKINTI YOK ?
HEPSİ İNANILMAZ YÜKSEKLERDE ŞUAN TİP MİP AĞIZ MAĞIZ HİKAYE ŞUAN TEK KONUŞAN ŞEY PARA.AKSİNİ İDDAA EDEN VARSA GELSİN BEN ŞU KIZI ELDE EDEBİLİRİM DİYEN VARSA GELSİN.şU BİR AY İÇİNDE 3 - 4 KEZ RED YEDİM. BUNLAR ANINDA SENİ SEVİYORUM DİYEREK YENİLEN REDLER DEĞİLDİR 3 - 4 GÜN KONUŞUYORUZ İYİ GÜZEL DURUM ORAYA GELİNCE 'HAYIR'
2 Hafta olmuş gerçi ama dinlenecek parçalar var içinde Voyage Butterfly ruhu ölmemiş daha yani sonrada butterflydan bi kesit var

Hakkında
Forum İmzası:
Foxy Di ♥
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.982
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 65.495 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.304 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.