C

Onbaşı
01 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, şu ana kadar sorunsuz oynuyordum ancak şu an girmeye çalışırken play butonu çalışmıyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Steamdan oynuyorum terayı.
Merhaba arkadaşlar bugün sevgilim beni aradı bana saçma sapan aşk mesajları atıyorlar bu numaradan dedi ve numarayı verdi bende çocuğu aradım çocuk şuraya gel yiyorsa filan dedi gittim çocuk arkadaşlarını getirmiş güldüm çocuğa sonra çocuk ne gülüyon dedi üstüme tükürdü ben sinirlendim bende ona tükürdüm sonra arkadaşlarıda tükürüyordu moonwalk yaparak savuşturdum sonra çıkarıp masaya vurdum hepsi bi daha olmaz abi dediler kaçtılar sonra sevgilimi aradım şurada buluşalım dedi gittim buluştuk tam sarılırken kız zibeniye dönüştü beni zindana götürdü zindandan yazıyorum nasıl kaçayım yardım edin
Arkadaşlar, ben dota nın yeni bir oyuncusuyum,80 saatim var oyunda. Benim takımıma 5 10 saatlik adamlar gelirken ve takımımda 100 saatin üstünde adam olmazken karşıya 1000 saatlik 500 saatlik adamlar geliyor ve dolayısıyla o 1000 saatlik adam 5 10 saatlik adamları tek tek kesip kasılıp hepimizi tek tek tek alıyor. Oyundan soğuma aşamasına geldim neredeyse, kaç maçtır aynı olay. Matchmaking sistemi böyle kötü mü ?
Arkadaşlar androidde lol benzeri lol herolarının olduğu bir oyun vardı menüsünde sol altta teemo filan vardı onun adını bilen birisi varsa söyleyebilirmi lütfen ?
Merhaba, bugün okuldan geldim ve windows 8.1 bilgisayarımı açtım fakat bir güncelleme yüklendi, sonra güncelleme bitti fakat bilgisayar açıldıktan hemen sonra driver_corrupted_expool diye bir mavi ekran hatası verdi, açamıyorum bilgisayarı. Yardım ederseniz sevinirim
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Steam
Portgas D. Ace
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 62
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.234 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.