T

Teğmen
30 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dostlar LYS sonuçlarından sonra forumda neredeyse hiç aktif olmamıştım, Salim Ünsal'ın verilerine güvenip tercih yaptım, 20,200 sıralaması olan Hatay Mustafa Kemal Diş sizce 22,400e geriler mi?
Sizce gerçekleri yansıtıyor mu dostlar??
Dostlar tercih listem burada, sizce neresi gelecek fikirleriniz çok önemli
SIRALAMAM MF3 15.414
Arkadaslar ege dis gecen sene 15.200 ile almis sizce bu sene gelme ihtimali var mi?
Forumda cogu kisinin yigildigi bu aralikta sizce siralamalar ne olacak?
Not:Puan ParlakBirGelecek'ten hesaplanmıştır
Beyler aklim almiyor kimi yerler +30 diyor kimisi 15 civari falan sizce durum ne olacak
puanmatik.fem.com.tr/Lyspuanhesapla.aspx
Buradaki siralamanin 1.2 ile carpilmasi bence en realist sonucu verecek, isterseniz buldugunuz sonuclari konualtinda paylasin havuz olusturalim
Ayrica sistem mf3 icin daha tutarli
PARLAK BİR GELECEK, PUANZA VE YGS 2016 SSLERİ EKLEDİM ARKADAŞLAR,SİZCE TAHMİNİ MF3 SIRALAMAM NE OLUR? YAZILAN CEVAPLARIN ALTINA SİZE DE TAHMİNLERDE BULUNMAYA ÇALIŞACAĞIM LÜTFEN HERKESİN KAFASININ KARIŞIK OLDUĞU GÜNLERDE BİRBİRİMİZE YARDIM EDELIM TESEKKURLER :)

Oncelikle herkese iyi aksamlar; YouTube'a girip bir video izledikten sonra ikinci videoyu izlemek istersem video açılmıyor, yukleme ekraninda kaliyor ve her video icin tekrar uygulamayi acmak zorunda kaliyorum, lutfen cozumj bilen birisi anlatirsa cok sevinirim
Arkadaslar seneye YGS,LYS sınavlarına gireceğim, eger sonuclarim kotu gelir ve mezun olarak tekrar girmek istersem dershaneler kapandığı icin dezavantajlı bir duruma mi duserim?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 211
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.485 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.