R

Yüzbaşı
18 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
lb ve annie kazmaları feedleyip durdu sonra dk 25te felan 2side çıktı. tek nexus kalmıştı bizim dk 30 da . tfleri alıp çevirdik . kalbime iniyordu ya q da buglu adam akıllı zıplatmıyor xin oynamayın bu aralar ?
Oyunu sildim bastan yükleyeyim dedim 282 mb kala 0 kbps oldu ilerlemiyor help
Youtube daki gameplaylerde caldigi muzigin sesi cok kisik .ustelik muzik de full seste. Sizce arttilirmi ?
Gecenlerle oyunda ejderde tf attik aldik tfyi ejderin arkasinda base atarken farkettin duvar gozukmuyordu . Sonra yine orda tf oldu bu sefer duvar vardi.
Altta bi arkadas konu acmis hemen forumu kirleteyim dedim.doublelift videosunda gormustun adam kalistayla kite atiyor ama adamlara hic tiklamiyor sicrayacagi yere tikliyor hep . Onu nasil yapiyor diger adclerde de oluyo mu o
yasuo oyunun ortalarına yakın gitti.sonra kata pantın redini çaldı pant da afk kaldı. tüm tfleri alıyoduk.sen son caitle adamları baronda basıp 2v5 hepsini kesip baronu alınca sur çektiler.
evet normal game op , farm op
İnternetten indirip dvdye yaziyorum.dvdyi normal cd gibi bicimlendiriyorum.pcyi dvd romdan baslatiyorum yine normal aciliyo pc yardim edin .diskte sunlar var

DefaultKeyboardPatch winrar zip arsivi

BurnCDCC uygulama

BurnToCD windows komut biseysi

HBCD metin belgesi

HBCDcustomizer uygulamaa

Hirensbootcd13.1 winrar arsivi iso

1 haftadir ugrasiyorum cildiracam ya 1 gb badsector yuzunden 320 gb hdd cop oldu
Vaskercon 65te 2. Lb de hecarim lbye ult atiyor lb neden fear yemiyor
Llw programini indirdim formatla diyince harddisk kullanimda diyor.ee ben bunu baska pcye nasil baglicam leptop hddsi
Dün midde rakibimle farmlaşıyoduk.çok sakindi ortalık . Wardım biteli 1 dk olmuştu.bende dalmışım farmlara birden vııııııııııııı diye bir ses duydum .sandalyem sakattı . Korkudan zıpladım . Sandalye altımda parçalandı . Yere uçtum. 5 dk boyunca kesintisiz güldüm. Yarın rp çekeceğim alsam mı acaba ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 612
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.026 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 427 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.