A

Teğmen
17 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bu konuyu daha önce sahibinden.com üzerinden bireysel satıcı tarafından mağdur edildiğim için ve başkaları mağdur olmasın diye açıyorum.

birkaç gün önce uşak ilinden jant lastik kategorisinden bir ürün için bir satıcıyla görüşüp fiyatta anlaştık ve bana haliyle önce parayı göndermemi söyledi.. bana başka birinin ismini ve hesap numarasını verdi, ben de parayı o hesaba yatırıp makbuz fotoğrafını kendisine gönderdim.. aradan 4 gün geçti, ne telefonlarıma cevap veriyor ne de mesajlarıma..

bugün kardeşimin hesabından kendisine mesaj yazdım ve ürünü satün almak istediğimi söyledim, pazarlık aşamasında anlaştık ve ben kendimi tanıttım, bana paramı ya da jant lastik takımını göndermesini istedim, bana küfür edip telefonu yüzüme kapattı...

bu tür yaratıklar bunu hırsızlık mesleği haline getirmiş..

dolandırıcı ise uşak'tan muhammet karadeniz hesap numarası verdiği kişi ise mehmet karakaya. numarasının sonu ...0674

demem o ki ben hakkım için yasal yollara baş vuracağım. yalnız siz müşteri olarak bu tür satıcılara lütfen ama lütfen itibar etmeyin. malı gözünüzün önündeyken satın alın ya da gözünüzün önünde değilse nakit ya da atm fark etmez, böyle haysiyetsiz dolandırıcılara paranızı kaptırmayın...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 182
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.