T

Yüzbaşı
13 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar alesten 90 aldım Trabzon da çalışıyorum inşaat mühendisiyim nasıl bir yol izlemeliyim
Ne kadar mantıklı bir mühendis için , sonrasında kendi alanına geçebilir mi hangi memurlukları tercih etmelidir ?
Arkadaşlar inşaat mühendisliği mezunuyum kpss den 85 aldım. Düz memurluk yazıp sonrasında kendi alanıma geçebilir miyim ? Geçemezsem
2020 deki kpss ye girip kurumumdan istifa edip tercih yapabilir miyim herhangi bir engeli olur mu ?
Var mıdır arkadaşlar tanıdığı olan ?
Arkadaşlar Aöf Adalet okumak istiyorum ama Dgs ile hukuk geçtikten sonra kaçıncı sınıftan başlıyoruz ? ve ya hangi üniversiteler daha çok ders sayıyor bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
İnşaat mühendisliği mezunuyum 84.40 aldım kpss den , bir daha ki kpss için atanabileceğim düz memurluk kadroları var mıdır? 2020 yılındaki kpss den yüksek alıp kendi bölümüme geçmeyi düşünüyorum ya da başka yolu var mıdır? bunun artı ve eksi yanları nedir ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
İnşaat mühendisliği okuyorum iş bulmamda ve mesleki olarak beni ileriye götürecek sertifika programlarını ve nereden alabilirim bu sertifikaları bilgi verir misiniz
30 k hukuk ihtimali nedir
Arkadaşlar film önerisi varsa çok iyi olur.
Ygs 5 54k
mat 37
geo 15
edeb 37
coğ 10
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 479
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 14.215 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.