S

Teğmen
18 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
67 üye
Görüntülenme
Toplam: 311 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkdaslar pıoneer lx 76 anfimle kablosuz baglantı için yardım edecek arkadaslar varmıdır

sıkıntım AS WL 300 wifi aparatı ile laptop ile kurulum yapıp laptopun wififsinin kapatıp AS WL 300 wifi aparatı ile internette girebiliyorum kablosuz olarak ama anfıden ne internette nede telefonlarımdan anfiyi gorebiliyorum AS WL 300 anfiye takınca ..NO ADAPTOR diye ibare cıkıyor bana AS WL 300 kurulumunu resim veya bir video ile anlatamında yardımcı olabilrmisiniz bende anfinin yanında gelen cd mevcuttur ama anlatımı aklıllara durgunluk verir oradaki sıralamayı takip ederek yapmama ragmen yinede sonuç alamadım

saygılar
M
ekran kartını bilgi sayar taanıyot ama dıver kurulumu yapmasına ragmen aygıt yönecisinde gösterilen 295 gtx yazılarının üzerinde ünlem işareti bulunuyor
ASUS GTX295 ekran kartımda böyle bir problemle karşılaştım güncel dıver yükledim olmadı yeniden sistem kurdum olmadı eski dıver yükledim olmadı nvidea nın kendi program yönecisinie girmeye kaltıgınız zamanda aşagıdaki uyarıyı alıyorsunu

yardımcı olacak arkadşlar varsa inanın co memnun olurum

internet araştırmalarımda genelde hep laptop larda dörülmüş bu tür sorunlar

NVİDEA GPU BAGLI BİR EKRAN KARTI KULLANIMIYOR
SATMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR TEL YOLLARSA PM ULAŞIM KOLAY OLUR

ALMAK İSTEDİGİM ARACLAR

1.. RENO MEGAN III
2.. TOYOTA AURİS 14D4 DİZEL VEYA 2103 YENİ KASA 1.33 BENZİLLİ
3.. FORD FOCUS
ARKADAŞLAR EVGA 680 SLI BORTD İLE MSI 9800GX2 EKRAN KARTI CALIŞTIRAMADIM EVGA BORTDA BAŞKA EKRAN KARTI TAKINCA NORMAL SEKİLDE CALIŞIYOR .. MSI EKRAN KARTINI BAŞKA BORTA TAKINCA ODA CALIŞIYOR AMA EVGA BORTD VEDE MSI 9800GX2 BERABER CALIŞMIYOR

EGER BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN YARDIM

EVGA BORTDA EN SON BIOS YÜKLÜDÜR DAHA ALT BIOSLARIDA DENEDİM AMA NAFİLE
ARKADAŞLAR ANA KARTIM ASUS MAXSIMUS EKRAN KARTIM 2 ADET 3850 AMA BİRTÜRLÜ BAŞARILICROSSFİRE OLAMADIM
ANAKARTIN BIOS DAN BİR ETKİNLEŞTİRMEMİ YAPMAMIZ LAZIM LÜTFEN YARDIM EDİN
arkadaşlar bendeki remlerle uyum saglamdaı bana dfı ile cok iyi uyum saglayacak vede oc yapabilecegim remleri söylermisiniz

herkese hayırlı forumlar
ARKADAŞLAR EKRAN KARTIMIN FANINI DEGİŞTİRMEK İSTİYORUM SU SOGUTMA VEYA FARKLI BİR PARCA TAKACAGIM AMA FANINI SÖKDÜGÜM TAKDİRDE ÜRÜN GARANTİ DIŞI KALMIR

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM
ARKADAŞLAR ŞU ANDA İKİLEVDE KALDIM ASUSMU YOKSA GİGABYET MI BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
ARKADAŞLAR BİGTYPOON İLE 930 İŞLEMCİMİN SICAKLIGINI BİR TÜRLÜ 46 DERECEDEN AŞAGIYA DÜŞÜREMEDİM (3.00 MHZ DE) O/C SİZ HALİ 46 DERECE(BİGTYPOONUN RP DÖNÜŞ HIZI 1383 )

KULLANDIGIM MACUN GÜMÜŞ MACUNLARDAN (GRİ)OLANLARDAN BEYAZ DEGİL BİR YARDIM EDERSENİZ BU SICAKLIGI DÜŞÜRSEK BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN YARDIM BEKLİYORUM İYİ AKŞAMLAR
Hakkında
Meslek: Deri Tekstil Aksesuar
İlgi Alanları: Elaktronik
Forum İkinci El İmzası:
KİMİ İNSANLAR
PARA PEŞİNDE KOŞAR KİMİSİ ŞAN ŞÖHRET KİMİSİDE MAL MÜLK...BİLMEZLERKİ AZRAİL HEPSİNİN PEŞİNDEN KOŞAR
Hakkımda:
fd9d6056022a96fda92e469da31bd1e83.png
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.002
İkinci El Bölümü Mesajları: 4.713
Konularının görüntülenme sayısı: 374.607 (Bu ay: 130)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.