R

Çavuş
10 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
SELAM ARKADAŞLAR ELİMDE SOFTLINE MARKA 37 EKRAN BİR TELEVİZYON VAR BUNUN 24C08 EEPROMUNU PROGRAMLAMAM GEREKİYOR BUNUN BİN DOSYASINI BİR TÜRLÜ BULAMADIM BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLAR VARSA MİNNETTAR KALIRIM HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR...

SİSTEM ENTEGRESİ : ST92195B5B1/PBP
EEPROM : 24C08
selam arkadaşlar..

elimde bir pcı tv card var cipin üzerinde ZORAN ZR36120PQC yazıyor diğer cip tede PHILIPS SAA 7110 WP yazıyor bu tv cartının wın98se driverini nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen acil..
MERHABA ARKADAŞLAR

BANA WİN98ENG.İÇİN DEĞİŞİK DİLLER LAZIM(ÇİNCE,KORECE,VİETNAMCA,JAPONCA,KISACA BÜTÜN ASYA DİLLERİ) BUNU NERDEN İNDİREBİLİRİM BİLGİSAYARDA İSTENDİĞİNDE İNGİLİZCE YAZIŞMA İŞTENDİĞİNDE ÇİNCE YAZIŞMA YAPILMASI GEREKİYOR MAKİNADA ŞU AN YÜKLÜ O DİLLER.PROGRAM EKLE KALDIRDAN BAKTIĞIMDA,HEPSİNİ GÖREBİLİYORUM BU DİLLER SONRADAN YÜKLENMİŞ ANLAMINA GELMEZMİ? EĞER ÖYLEYSE NEREDEN BULURUM BU DİLLERİ..YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM..
Selam arkadaşlar makineme xp sp1 yükledikten sonra sp2 yide indirip kurdum hiçbir sorun yoktu..derken makine 16 bit subsytem hatası vermeye başladı xp cd siyle onardım o hata gitti makinede 32 mb nvidia çip setli craetiv ekran kartı vardı..güncelleşmiş son driverini detanatör ü yükledim makineyi yeniden başlattım.. moon starı açacağım zınk yine aynı hata 16 bit subsytem hatası..yani anlayacağınız ne zaman ekran kartının detanatörünü yüklesem aynı sorunla karşılaştım bu arada eski versiyonlarıde denedim yine olmadı.o yüzden makinemi 3 defa restore etmek zorunda kaldım bu konuda fikri olan arkadaşlar varmı acaba bu sorunu nasıl giderebilirim yardımlarınızı bekliyorum...
ARKADAŞLAR EKRAN KARTI ALAICAM 128 MB.GEEFORCE FX5200 DDR RAM 8X AGP Mİ YOKSA 128 MB. ATİ RADEON DDR 9200 SE

BENİM MAKİNA
CELERON 2400 CPU
GIGABYTE 8S651M-RZ MAİNBOARD
256 KINSTON DDR400 RAM
120 GB SAMSUNG 8 MB CHASE HDD.

GALİBA BU BOARD UN AGP 4 X DİYE HATIRLIYORUM.
HANGİ EKRAN KARTINI ALAYIM KULLANAN ARKADAŞLAR HANGİSİNDEN MEMNUN .........
arkadaşlar vicual basic diye bir program lazım nereden bulabilirim bununla ilgili bir link varmı?
arkadaşlar makinemde xp pro sp2 yüklü moonstar,QUAKE3 bunları açmaya çalıştığım zaman 16 bit windows subsystem

C:\WİNDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT.sistem dosyası,MS-DOS ile Microsoft windows uygulamalrını çalıştırmak için uygun değil.Uygulamayı bitirmek için kapat'ı seçin diye bi msj çıkıyor bunu nasıl çözerim yardımcı olurmusunuz..bi arkadaş link vermiş ama ingilizce ....
ARKADAŞLAR FLASHGETTE ÇEKTİĞİM DOSYAYI C:SÜRÜCÜSÜNDA İSTEDİĞİM YERE NASIL KOPYALARIM
selam arkadaşlar makinamda wın xp pro sp1 kullanıyorum ne olur ne olmaz diye explorerdeki sık kullanılanları yedeklemek istiyorum.yani format attığımda makineme şu an kullandığım explorerdeki sık kullanılanlara ulaşmam gerek yardımcı olursanız sevinirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 86
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.608 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.