Yüzbaşı
07 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar,

Arkadaşımın eski IBM IBM thinkpad R51'inde şu mesaj var.İnternet bilgisayarı yapıp torrent kullanımı için düzeltmeye çalışacağız.


Sizce ümit var mı? "operating system not found" Lİnux ile çözülür mü?

Teşekkürler...

Arkadaşlar,

forumu taradım ancak soruma cevap bulamadım. İhtiyacım şu. Hp2deki kişiler, takvim, görevlerin yanısıra SMS'i de senkronize eden güzel bir programa ihtiyacım var. Tavsiyeniz olur mu? Şirket bilgisayarında mecburen microsoft outlook ile bunu yapıyorum ancak kişisel laptopumda da bunu erçekleştirmek istiyorum, hem back-up da olur. google da da arattım ama bulamadım. lütfen yardım.
Arkadaşlar,

Dün akşam itibarı ile yeni oyuncağıma kavuştum.

Uzun düşünme periodları ve yıllardır kullandığım laptop-pc-pda çeşitliliğinden sonra nihayet özellikle ihtiyaç duyduğum ve en sık kullandığım uygulamaları içeren (içerebilecek) küçük şirin netbook mu desem minibook mu, küçüklaptop mı bilemiyorum; nihayet elimde artık...

Büyük ihtimalle haftasonu sizlere ilk gözlemlerimi içeren notlarımı da ileteceğim. Şimdilik hoşçakalın.

Arkadaşlar,

Pek yakında Bulgaristan'a gidiyorum. Laptop veya pda'da kullanabileceğim Türkçe-Bulgarca-Türkçe veya İngilizce-Bulgarca-İngilizce Sözlük öneriniz olur mu? İnteraktif CD'ler süper olur ancak elektronik marketlerde ve forumda bulamadım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Arkadaşlar,

Pek yakında Bulgaristan'a gidiyorum. Laptop veya pda'da kullanabileceğim Türkçe-Bulgarca-Türkçe veya İngilizce-Bulgarca-İngilizce Sözlük öneriniz olur mu? İnteraktif CD'ler süper olur ancak elektronik marketlerde ve forumda bulamadım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Arkadaşlar,

Yarın sabah Hp iPAQ 614 alıyorum. Küçük olması önemli o yüzden 6815'e çok aklım kayıyordu ama GPS olayı ve ek tuş takımı benim işimi bayağı kolaylaştıracak. Hp iPAQ 614 konusnda görüşleriniz nedir? Forumu inceledim; yarın alacağım için son bir kez sormak istedim. Ne dersiniz*
Arkadaşlar forumu araştırdım ama probleme yanıt bulamadım.

v.3.71 m33 kernel 1.5

psp tube çalışıyor. siyah ekranda wireless bağlantıları gösteriyor; "o" basınca bağlanıyor. aramak istediğim video ismini de giriyorum. listeliyor. "o" basıyorum audio ve video %0'da bekliyor. buffering diye; ve bekliyoooor bekliyoooooor bekliyorrrr... e aynı bağlantıya laptola girince videoyu gösteriyor..

nasıl çözerim ben bu işi?!?!?

Tamam psp interneti lapto kadar hızlı değildir ama internettki videolarda gördüm zart diye bağlanıyorlar yahu...
Arkaaşlar bir sitedeki otomatik başlayan videoyu pcde seyrediyorum ama psp'de " the video you are trying to access requires flash 7 or higher" diyo. psp için flash 7 indirebilir miyim? Bu problemi nasıl çözeb,ilirim?
Arkadaşlar,

Forumda bir kaç yerde programlar gördüm; kızılötesi ile televizyon kumandası oluyor, "öğrenme" tuşu ile programlıyorsunuz aleti.

Peki otopark kumandası için kullanılabilecek program biliyor musunuz? Otopark kumadasının frekansını da öğrenebilir mi bu programla?!?!?

Evvveeeet. Telefon, GPS, ofis uygulamaları, mp3 player, video player bir de otopark kumandası yaptım mı olay tamamdır. 1120 fonksiyon tek alette.... :P TV, radyo, tabak, stylus 'u çatal gib kullanma daha ne fonksiyonlar olabilir acaba?
Arkadaşlar,

6915'te bluetooth üzerinden dial-up bağlantı kurarak laptopumdan internete girmeye çalışıyorum ancak Hp'nin ve Avea'nın teknik desteklerini aramama rağmen başaramıyorum.

Laptopta bluetooth modem ayarlarında: +cgdcont=1,"IP","internet" yazılı.

Numara olarak *99# ve *99***1# çevrildiğinde Kullanıcı adı ve parola doğrlanıyr diyip ya 676 hatası verip telefon meşgul diyor, ya 619: uzaktakibilgisayara bağlantı kuurlamadı veya 734 nolu hata mesajını verip bağlantıyı kesiyor.

Aynı hattı çıkarıp nokia'nın dandik bir modeline takınca zart diye kuruyor dial-up bağlantıyı.

Hp Avea'ya Avea Hp'ye şutlayıp duruyor. çzüm bulamadılar.

Aynı problemi yaşayan veya çözümünü bbilen var mı? Lütfen yradım. Haftalardır kafayı yiiyecem.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Mesaj Sayısı: 367
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 422
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 50.972 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.