Er
06 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler bundan 5 sene önce 2010 da metin2'nin meşhur olduğu zamanlarda youtube da bi' video izlemiştim. Adam pvp bi' server tanıtıyordu. Böyle movie makerda düzenlemişti arkada ayo technology çalıyordu. Hatta videonun bi' yerinde bilgisayarı kapandığı için özür diliyordu. Son çare buraya yazdım belki şans eseri onu izlemiş olan vardır diye düşündüm. Gören duyan varsa bir şekilde o videoya tekrar ulaşabilirse pm yoluyla iletsin. Bu bizim çocukluğumuz beyler oynayanlar bilir metin2 bizim için olmazsa olmazdı. Büyük bi' flashback olacak. Şimdiden teşekkürler.
Selamlar, daha çok yeni olduğum bu programda ilk denemelerde alt gr + 0 (bende 0) kombinasyonuyla süslü tırnak yapabiliyorken şimdi bu kombinasyonu yaptığımda "Voice Type: Disabled" yazmakta. Genel olarak alt gr tuşuyla rakamları kullandığımda "Voice Type" seçimi yapıyor. Bunun yüzünden süslü tırnak yapıp kodu tamamlayamıyorum. Muhtemelen bilmeden bi' ayarı aktifleştirdim. Sorunun çözümünü bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Selamlar, daha çok yeni olduğum bu programda ilk denemelerde alt gr + 0 (bende 0) kombinasyonuyla süslü tırnak yapabiliyorken şimdi bu kombinasyonu yaptığımda "Voice Type: Disabled" yazmakta. Genel olarak alt gr tuşuyla rakamları kullandığımda "Voice Type" seçimi yapıyor. Bunun yüzünden süslü tırnak yapıp kodu tamamlayamıyorum. Muhtemelen bilmeden bi' ayarı aktifleştirdim. Sorunun çözümünü bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Evet sevgili arkadaslarim, abilerim, kardeslerim,

Lafa nasıl başlasam bilemiyorum gerçekten çok kötü hissediyorum kendimi. Kotu hissetmemim nedeni ise moba turu oyunların aşırı popülerlik kazanmasıyla fpsleri özellikle WOLFTEAM ve CS gibi efsane oyunlarimizi ötekileştiriyorlar ve benim gibi özüne sahip çıkmaya çalışan gençleri de " haha biz bunlari bebeyken oynardık bu çöplerle hala ugrasiyor musun dostum " gibi aşağılıyıcı sözlerle püskürtüyorlar. Zamanında tüm dunyayi etkisi altına almis olan WOLFTEAM su an sadece bir ÇÖP olarak goruluyor, yazık.

Evet sevgili dostlarım milli birlik ve beraberliğe gerçekten çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde gelin mobalara kafa tutalım ve WOLFTEAM oynayalim.

Şans kutuları sizinle olsun.
Hakkında
Meslek: beyınde cok fena ısler yaparım aklınız almaz.
Forum İmzası:
iPhonedo Sevenler Kulübü
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 76
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 572 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 165 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.