Çavuş
29 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Girne'de yılbaşını geçirebileceğimiz güzel mekan önerebilir misiniz? Almahara sanırım bilet kalmadı. Başka alternatifiniz var mı ?
Hazırlık okuyorum. Oda arkadaşım lisansta ve bana dedi ki okulun başında: "Eğer birinden hoşlandıysan ilk hafta tanış millet açlıktan gelmiş gibi kapıyor." Bende adamlık timsaliyim(!) ya dedim gerek yok öyle işlere zamanla olur elbet. Evet hoşlandığım bir kız var ama 7-8 kişilik bir kız arkadaş grubu ile takılıyor. Yalnız görsem kızı tanışıcam veya yanındabir kişi falan olsa. Bara giriyoruz orada oluyor o da. Onu görebiliceğim bir yere oturuyorum. Sanırım bakışıyoruz anlamıyorum resmen. Üniversiteye geldiğimden beri kızlarla o kadar muhabbetim olmadı o yüzden resmen anlamıyorum. Bu muhabbet olmama sebebinin ilkini o ilk hafta mevzusu ikincisi de şu. Ben çok erken oyun oynamaya başladım o yüzden ingilizceyi bayağı erken öğrenmiştim. Bu sebeple hazırlıkta en iyi kurda başladım. Bu kurda herkes benim gibi olduğu için 18 erkek 4 kız var ve onlarda tiki diye tabir edebiliceğimiz insanlar. Ben öyle insanların yanında yürümekten bile haz almam o yüzden onlara arkadaşım gözü ile bakmam. İstanbuldan geldim bu üniversiteye ve istanbulda stalk diye tabir edilen ama bana kalırsa saplantı denilen şey resmen bende doğuştan gelen tanrının mucizesi gibi olduğu için. Burada da onu konuşturup kızın bilgilerini öğrendim işte kimmiş falan. Bilmiyorum nasıl tanışıcağımı ben öyle bilmiyorum, aslında tanışabilirim biriyle bir anda onda sıkıntı yok ama gerçekten o kadar kızın içine girip bir anda selam diyip komik bir şey söyleyip tanışamam. Hem belki kız rahatsız olur hemde ben. Sosyal medyadan da yapmak istemiyorum çocuk gibi. Sadece yazmak istedim isterseniz fikir söyleyin isterseniz soru sorun keyfiniz bilir.

EDIT:Kızı instadan takip ettim. Kabul etti ama geri dönüş yapmadı. Olum sanırım çokta tipsiz değilim tatlı cocuğum neden böyle oldu anlamadım ki. Yinede tanışma çalışmasına devam ediyim mi bilemiyorum?
Arkadaşımla indirip takilicaz. Death space tarzı survival olursa cok guzel olur onerileriniz neler
Beyler son sınıfım mezuniyet olucak falan takım elbise almam gerekiyor boyum 1.75 zayıf biriyim slim olmasi lazim yoksa emanet gibi oluyor bu işi ortalama fiyatta nerede halledebilirim
Arkadaslar marvel karakterlerini barındıran t-shirtler arıyorum nerede satıldığını bilen varsa mutlu olurum.
Ajanların kulaklarına takıp iletisim yaptıkları aletlerin adi ve kullandıkları program nedir bilen var mı?
Arkadasimla bot lane gidiyoruz uyumlu troll bi nick soyler misiniz
ketcap-mayonez
suheyl-behzat tarzı
Tesekkurler simdiden
Masa tenisine açılmış ozel başlık göremedim buraya açtım konuyu. Ben ortalama uzeri bi seviyem var ve defans oynuyorum sizce nasıl bi raket almalıyım solağım bu arada. Butterfly satan bi yere git onlar soyler dediler de sizce ?
Silinsin
Konuyu devam ettirmek için yeniden duzenlemek icin editliyorum
1.Dunya savaşında herkes kasmış vuruyordu. Demancia ulkesi icindeki noxus pesmergeleri demanciayi zayiflatmaya çalışıyordu. General Garen işe el atmaya karar verir. Pesmergelerin onune çıkarak size hayırdır dedi. Çekti kılıcını 6 el ateş etti. Sonra yeter dedi ve çalılara pustu. Çalılara girdiğinde arkasında bi fazlalık hisseti. Teemonun cubuguna oturdugunu fark edip hemen ayaklandı. Teemoyu susturup bağladı ve Jarvan'in huzuruna götürdü...(1 cümle ile devam ettirelim.)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 352
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.938 (Bu ay: 492)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 211 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.