S

Çavuş
08 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba. 1000 TL'ye kadar (fiyatına değecekse) kulaklık satın almak istiyorum. Müzik, video ve film amaçlı kullanacağım. Gecikme nedeniyle tercihim kabloludan yana. Diğer sesleri bastırmamak kaydıyla bas ağırlıklı olabilir. Kullandığınız veya bilgi sahibi olduğunuz uygun önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba, çalıştığım yerde ilgimi çeken biri var. Henüz muhabbetimiz olmadı. İşi gereği mesai boyunca dışarıda. Sadece sabah dosyaları alırken, mesai bitiminde dosya teslimi için ve öğle arası yemek için iş yerine geliyor. Sabah hariç diğer zamanlar geldiğinde yanında hep arkadaşları var. Whatsapp'tan denedim ama o şekilde biriyle konuşmak istemediğini söyledi. Ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler.
E-nabız sistemine girebilen var mı? Hata veriyor bende.
Merhaba, uzun süredir kullandığımız buzdolabı son zamanlarda düzgün çalışmamaya başladı. Uyarı ışığı yanıyor ve ışıkların tamamı yanıp sönüyor. Aynı şekilde çıkardığı seste değişiyor. Buzdolabının üst veya alt kapağını açınca düzeliyor, kapatınca sorun devam ediyor. Alt kısım idare ediyor ama dondurucu kısmı işlevsiz durumda, boşaltmak zorunda kaldık.

Daha iyi anlaşılması için video linki paylaşıyorum:https://drive.google.com/file/d/1WdEz4Zb7NLyWBZOJE-IrUothoQ97l4KP/view?usp=drive_open

Büyük bir ihtimalle tamirci çağırmak gerekecek. Ama yinede sorunun nedeninin anlaşılması veya çözümü için yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba, mevcut dizüstü bilgisayarımı yetersiz kaldığı için değiştirmek istiyorum. Genellikle oyun ve video için kullanıyorum. Monster Abra A5 V16.3 ram ve ssd takviyesi ile 7500 TL civarına denk geliyor. Farklı bir öneriniz var mı?
Merhaba, oda termostatı bağlantısını iptal etmem gerekiyor. Ön panelin nasıl açıldığı hakkında bilgisi olan var mı? ECA Confeo Plus.
Çorlu'da yaşayan var mı? Yakın zamanda oraya taşınacağım. Bölge hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.
Fabrika ayarlarına döndükten sonra silinen veriler kurtarılabilir mi?
Merhaba, telefonu açtığımızda pin kodu istiyor ancak açıldıktan sonra 5-10 saniyede bir sim kart devre dışı kalıyor. Hizmet yok ve yalnızca acil aramalar yazısı çıktıktan sonra düzeliyor. Döngü sürekli böyle devam ediyor. Farklı bir numaraya ait sim kart ile denediğimizde problem olmuyor. Mevcut sim kartı yenisiyle değiştirdik ama sorun devam ediyor. Aldığımız yeni kartın sağlamlığından emin olmak için farklı telefonda denedik, problem olmadı. Problemin kaynağına ve çözümüne yönelik önerebileceğiniz bir şeyler var mı?
Merhaba, bazı oyunları açarken "Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc00007b)." hatası çıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hakkında
Konum: Elazığ, Merkez
Forum İmzası:
Asus K555U, Windows 10 Pro 64-bit, Intel(R) Core(TM) i5-6200U, 8192MB RAM, NVIDIA GeForce 940MX.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 86
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 101
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 5.091 (Bu ay: 263)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.