Yüzbaşı
04 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 210 (Bu ay: 7)
Gönderileri
Merhabalar LG Smart TV televizyonum da başlıkta belirttiğim gibi bir problem yaşıyorum. Kapalı konumda hiç bir şekilde açığa geçmiyor bölge değiştirme ile bir kısım sorunu çözmüş fakat ben de de bir kaç saniye çözüm olsa da sonra yine aynı oldu.

TV yi sıfırladım 1-2 saat sorunsuzdu sonra tekrardan sorun başladı. Guncellemeden kaynaklı yazılımsal olduğunu düşünüyorum ama net üzerinde maalesef ki eski güncellemeleri bulamadım. Garantisi bitti o yüzden garantiyi en son çözüm olarak görüyorum.

Sorunun çözümünü bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.
Merhabalar bu aralar Xbox 360 almaya yeniden merak salmış durumdayım.
Daha önce dikkatimi çekmeyen ve bilmediğim bir durum şimdi dikkatimi çekti.2005 ile 2011 arası Xbox 360'a çıkan EA Sports (NBA Live,FIFA) serilerinde bariz grafiksel ve oynanışsal farklılıklar var.Yine PES serisinde de sanırım PES6'da böyle bir durum mevcut.Hep o zamnlar PS ve PS1 arasında gidip geldiğimden bu konsollardan bir haberdim.Yıllar sonra bu durumu farkettim.Şimdi benim için bu konsolu alıp oynamak yıllardır bayıla bayıla oynadığım NBA Live 08'in Remake'ini oynamak gibi olacak,keza Fifa serileri de aynı şekilde.O yüzden bu tarz oyunlardan bahsederseniz benim için müthiş bir deneyim oluşturmuş olursunuz.

Bu oyunlarda ki farklılıklar gerçekten az buz değil ciddi manada farklılıklar var.EA,konsolun çok daha güçlü olduğunu bu oyun motorlarını PC'ye getiremeyeceklerinden böyle bir hamle yaptıklarını o dönemde söylemiş.Tahminimce bunun gibi bir çok oyun var,ancak bu oyunlarla ilgili kaynak bulamıyorum.

Burdan da cevaplar alabileceğime şüpheliyim,ama yardımcı olursanız liste yapmam da büyük yardımınız olmuş olur çok sevinirim.

Sorumun özetine kısaca gelirsek Konsol ve PC sürümü arasında bu kadar bariz fark olan aklınızda olan,bildiğiniz oyun ve serileri söylerseniz çok sevinirim.

NBA Live 08 PC SÜRÜMÜ

NBA Live 08 XBOX 360 SÜRÜMÜ

Arkadaşlar LG G4 telefonum basmami algılıyor ekranda belli oluyor ama mesela mesajlara tikliyorum bastığım ekranda belli oluyor ama mesajlar açılmıyor bakmam gerek var mıdır bir çözüm önerisi ?
Merhaba herkese iyi forumlar öncellikle,

IP TV hizmeti alacağım bir yer var tv'im smart değil arkadaş ip tv destekli bir uydu alırsam tv smart olmasada ip tv hizmetini o uyduya aktararak aynı smart tvdeki gibi kullanabileceğimi ip tvnin aynen normal bir uydu döneceğini söyledi.Bunun üstüne fiyatları nedir diye bakıyım dedim.80 90'ada var 600-700'ede var bunların farkları nedir bana önerebileceğiniz en uygun fiyatli model nedir çünkü 1 ay alıp ilk önce deneyeceğim.IP TV'den nemnun kalmazsam uyduya verdiğim parada çöp olacak.Birde çok model bulamadım bunları nasıl aratmak gerek birde her wifi özelliği olan uydu'da ip tv özelliğide bulunuyor mudur ? Konuyla ilgili pek bir bilgim yok ayrıntılı bir şekilde bir bilen arkadaş bilgilendirirse çok çok memnun kalacağım şimdiden teşekkürler
Laptopumda ekran kartı driverını yüklediğim vakit masaüstünde sürücü yanıt vermeyi kesti şeklinde bir hata alıyorum oyunlarda 2-3 dakikada bir oyun 3-4 sn donuyor sonra siyah bi ekran ardından devam ediyor. Ben de HDD'de sorunun olabileceğini düşündüm HD Tune ile tarattım 3 bad sector buldu acaba bundan kaynaklı olabilir mi 2-3 ay önce laptopun harddiski garantide değişmişti. Ona göre tekrar garantiye yollayacağım boş yere yollayıp laptopsuz kalmak istemiyorum.

Laptopum LENOVO Y50-70.

Özellikler :
i5 4200H
Nvidia GTX 860M

Şimdiden yardımcı olan olmaya çalışan herkese teşekkürler :)
Sorun cozuldu
Merhaba arkadaşlar ay sonu ttnetle olan sözleşmem sona eriyor bunun doğrultusunda Vodafone.Net veya Turk.Net'e geçiş yapacaktım.

Ancak bugün TTNET'den bir tanıdığın vesilesi ile 25 MBPS internet 250 DK Ev telefonu 100 GB Adil Kullanım kotası ve Ücretsiz Hipernet modemi verilecek ayda hepsi dahil 70 TL ödeyeceğim.Sizce bu paket nasıl ?

TTNETin fiber altyapısı bizim burda ne yazıkki yok ama hipernetle 25 mbps hız alabileceğimi söyledi arkadaşım alternatifleride şu şekilde :

Vodafone net : 60 Lira 32mbps adsl 120 gb akk (Telefonsuz)
Turk net : 16 mbps adsl 150 gb akk 1000 dk ev telefonu (Taahüstsüz telefonlu)

Superonline fiber altyapısı burda mevcut ama önceki 2 kez bağlatma kararı alıp ikisindede aşırı geciktirdiklerinden sıcak bakmıyorum...

Önerebileceğiniz başka uygun internet fırsatı var mıdır ? Varsa önerileri bekliyorum TTNET'in paketi nasıl sizce almalımıyım ?

Çok kararsız kaldım önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Aslında Superonline olmasına rağmen Lig Tv + İnternet paketi için gözümü karartmıştım ama 10 mbps ve 50 gb akk gerçekten yetersiz kalacağı için bana vazgeçtim.
Merhaba arkadaslar vitessiz bir ikinci el g27 buldum bunu alacam fakat vitesde istiyorum amazon g27 vitesini gondermiyor ama g29 ve thrustmaster vitesini gonderiyor benim sorum acaba bu direksiyon setine g29 yada thrustmaster vitesi uyar mi ?
Bu linkte aradığım çalışmalar var :http://www.excel.web.tr/archive/index.php/t-89630.html daha önceden burdan indiriyordum fakat artık gold üyelik sistemine geçmişler,aslında büyük bir para değil yıllık 15 lira ama bu dosyayı indirip bir daha foruma uğramayacağım bile belki,o yüzden bu şekil elinde bir çalışma olan,bu çalışmalar elinde olan ya da altın üyelik'i olanlar dosyayı bana yollar ise çok sevinirim.Düzenlendiğim online lig var o yüzden bana böyle bir çalışma lazım haxball gr sitesini kullanıyordum da ancak ordada bazaen puan durumu manyaklaşıyor o yüzden bu tarz bir şey arıyorum yardımlarınızı bekliyorum
http://www.n11.com/seagate-expansion-2tb-usb-30-harici-harddisk-P24196523 bu linkteki harddiski almayı düşünüyorum fakat ben bu harici diski dahili olarak kullanmak istiyorum bu mumkun mu ?notebook'uma takacam bu linkteki ürünü alsam içindeki hddyi çıkarıp direkt notebook'a takabilirmiyim sonra notebook'un içinden çıkan kendi harddiskimi bu dahili diskin kutusuna direkt ekstra bir sey kullanmadan takıp harici olarak kullanabilirmiyim ?

Eğer olursa dahili olarak kullanmaya başladığım zaman garanti dışı kalır mı ?

Son olarak n11'de indirim kodu falan olan var mı şunu 200e maal etsem süper olacak

Birde daha ucuza harici dahili notebooka uygun harddisk varsa link yollarsanız sevinirim sıfır arıyorum
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 654
İkinci El Bölümü Mesajları: 256
Konularının görüntülenme sayısı: 40.183 (Bu ay: 852)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 151 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.