D

Çavuş
04 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ekran kartı anakarta uymadığı için abimlere verdim onlarda başka anakartlarda denedi pci express sarı olan kısmı 1 çizik var bişey olurmu ?
Merhabalar bende eski anakart vardı r7240 açmıyordu bendehttps://www.asus.com/Motherboards/P5KPL/ alçam açarmı sizce yani görüntü gelirmi ?
Selamun aleyküm forumdaki misafir ve üyeleri anakartımın biosunu çıkartım yani pilini ve bilgisayarı açtım görüntü geldi :S
Ben ilk başta okula lise tercihi için gitmiştim 3 tane seçmişti babam kafasına göre sonra imam hatip çıktı ve onu 2 inci yerleştirme esasında değitşrimek istedim çünkü arkadaşlarımda oraya gidiyordu diye gitmek istemedim neyse çok programlı lise seçtim sonra o çık yerleştirdiğiniz okul diyordu sonra 3 hafta 1 ay gibi girdim baktım imam hatip yazıyordu ve çok programlıya kayıt oldum ben nasıl oluyor ?
Bende eski anakart var interneten aldım çakma yoladılar geri gönderemedim ddr2 ram 775 lgalı

neyse ekran kartını taktım görüntü gelmedi çünkü çipseti eski nemi biliyormusunuz (sis) düşünün yani onboardlan ekran geliyor ama onda internete bile oyun oynanmaz ancak eski 2008 gibi ekran kartlarını destekliyor neyse

ben anakart alcam aldığımda görüntü gelirmi
(asus p5g41t-m lx) << 775 lga ddr3
R7 240 TAKSAM GELIRMI GORUNTU ?

Merhabalar arkadaşlar ben ekran kartı aldım aldıktan sonra kutusundan çıkartım ve ekran kartını temiz bir şekilde taktım sonra kasayı açayım dedim açıldı fanlar döndü ve olan oldu noldumu ekran görüntüsü yok

SAPPHIRE R7 240 SERIES 2GB
Arkadaşlar ben ekran kartı aldım sonra drivirlerini filan kurdum masaüstü video filan gibi şeyler gayet iyi ama oyuna girerken siyat ekran oluyor bazen mavi ekran çizik filan sonra dedimki nvidia inspector indirim indirdikten sonra kurdum hızı tam tersi gpu bellek hızı fılan düşürdüm düzeldi nasıl oluyor kendi orjinal mhz ayarlarında sorun var ? .
Selamun Aleyküm arkadaşlar pc özellikleri

İntel e7500 2.9.3

ekran kartı 8600 gt

power s : 230 max 280 wat

ram 2.50

arkadaşlar oyun donmuyor ama yüksek oyunlara giriyom kasma olmuyor ama bakıyorum
çizik oluyor ne bileyim ekran siyah oluyor alta alınca oyundan çıkınca düzeliyor powerdenmş sorun
amd radeon 6850 sapphire 100 TL SIFIR BUNUMU ALSAM

VOLAR GT 9800 GT 100 TL SIFIR BUNUMU ALSAM
HANGİSİ SİZCE
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Forum
Forum İmzası:
HandsOnerrrR.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 86
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.166 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.