A

Onbaşı
16 Mayıs 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar windows media player 9 kullanıyorum.
dat uzantılı film dosyalarını tanımıyor. ms windows xp pro kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşlar
bilgisayarı her açışta resetlemek zorunda kalıyorum 2. sefer açılışında normal ama ilk seferde bir türlü olmuyor. sıkçada explorer hatası alıyorum

anakrtımın ram performansının pek iyi olmadığı yazıldı çizildi
bundan kaynaklanabilirmi acaba?
asus a7s333/athlonxp 1800+/kingston 128 ram
yardımlanızı bekliyorum
selamlar
bir arkadaşım için ucuz yollu sorunsuz stabil bir sistem toplamaya çalışıyorum morgan 1200 + ASUS A7N266-VM masrafı oldukça düşürüyor bu anakartı kullanan arkadaşların tavsiyesi ne olur? malum yüzümüz kara çıkmasın .teşekkürler
selamlar
arkadaşlar merhaba vestel 15" monitorumde bazı sorunlardan sonra manısa merkeze gitti tamirden sonra herşeyini değiştirmişler fakat bu seferde monitör her hangi bir detanatörle çalışmiyor açılışta dikine bozuk çizgiler çıkıyor göz kararı kapatıp çalışan 2 driver var onları güvenli kipte açarak yüklüyorum.ancak bu seferde monitörde yenileme oranı 60 hz oluyor ve diğer seçeneklerde çıkmıyor sadece optimal ve adapter default .gözlerimi çok yormaya başladı.sizce yapabileceğim birşey varmı winxp kuruluyken bu yenieme oranı seçenekleri çıkıyordu win98 altında dediğim gibi..ekran kartım 32 mb tnt2m64 çalışan driverlar 12.60,2770 çalışmayana örnek 23.11 vb.
selamlar

...
Hakkında
Forum İmzası:
...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 42
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 2.580 (Bu ay: 47)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.