Çavuş
13 Mayıs 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri

bu kampanya seçili müşteriler içinmi geçerli bilgisi olan var mı?

www.n11.com
World Mobil Kampanyası - 100 TL’ye Varan n11 Puan - n11.com
https://www.n11.com/kampanyalar/world-mobil-kampanyasi
satıcı bir mesaj gönderdi ne demek olduğunu anlayamadım yardımcı olurmusunuz?

Hediye veyaz düşük ücret yazsın demiştim (google amca ne dedi bilmiyorum tabi)

Sorry I am not sure what you mean. We need your confirmation via pyapl email for this order for safety consideration. We sent an email to your before. Could you please kindly check and reply that email instead of EBAY message? Your understanding and early reply will be highly appreciated. If you have any problems, please feel free to contact us
NEC4570 kullanıyorum hepsiburadan diamond dvd+ aldım pişman oldum yazma 30dk sürüyo bazen yakıyo genelde ise yazdığını okuyamıyor deişik bir kaç markasız dvd+ daha kullandım verim alamadım.

maxell dvd+ ile ii çalışıyor sormak istediğim hepsiburadan verbatim50 16x veya tdk 100lü 16x almayı düşünüyorum deneme gibi fırsatım olmadığı için kullanan arkadaşların tavsiyesi ve önerilerini bekliyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkür edeerim.
ACABA NASIL 2400+ =2000 (69$ - 62$) diye biliyorum o zaman SEMPRON PAHALI OLUYO. Bilgisi olan, satın alan, kullanan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.
save yolunu d ye almanın yolu yok mu bilen varmı reg e baktım bulamadım sanırım dosyadan yapılıyo bilen varsa lutfen paylassın
FIC anakartla 9800xt ve kt400 board almak istiyorum acaba kalitesi konusunda stabil mi kullanan varsa yardım cı olurmu acaba
ayrıca anakartal birlikte 512 266 ram 55 dolar miş uucz bir sistem toplamak istiyorum ama stabil olamalı tabiyki YARDIM LARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
kargoyla pc almayı dusunuyorum servis satıs nasıl
acaba degisik mal felan gonderme varmı yardım cıolursanız sevinirim.
t200 aldım fiyatı 200.000.000 sizce nasıL KVK
t200 ikinci eli ne kadar ve alırken neye dikkat etmeliyim Yardım ederseniz sevinirim
arkadaslar ii bir supply alabilecegim bir firma tavsiye edebiirmisiniz
Hakkında
Forum İmzası:
PazarlıkBizimKanımızda Var

GETtin gayri
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 206
İkinci El Bölümü Mesajları: 128
Konularının görüntülenme sayısı: 7.242 (Bu ay: 110)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.