M

Onbaşı
25 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba öncelikle. İki gündür bilgisayarım www.google.com'a girmiyor ancak www.google.com.tr'ye giriyor. Bu sorun sadece bu cihazda var telefonda veya başka bir pcde yok. Ayrıca sorun büyük ihtimal wifi ile de alakalı değil çünkü mobil verimi bağladığımda da giremiyorum bu cihazda.

Bağlantınız özel değil

Saldırganlar www.google.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, parola, mesaj veya kredi kartı).

NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

Bu hatayı veriyor ve aşağısında yine de devam et butonu da yok. Normalde çok önemli değil derdim .com.tr olanı ile devam ederdim ama bugün youtube'a video yükleyemedim bu sorundan dolayı. Neden olmuş olabilir nasıl çözebilirim?

Teşekkürler.

düzenleme: İnternetten bulduğum bir tavsiye üzerine hosts dosyasına baktım orada da google ile ilgili bir şey yok.

Oyunlarda kullanmak için izin veya telif alınması gerekip gerekmediğini nasıl öğrenebiliriz? Mesela futbol oyunlarında futbol takımları, ligler ve stadyumlar telifsiz izinsiz konulamıyor. Peki mesela bir şehir oyuna aktarılırken de izin/telif alınması gerekiyor mu? Veya bir siyasi partinin ismini logosunu oyunda kullanırken izin/telif almak gerekiyor mu?
3-4 kişi toplandık ve böyle

bir kanal açmaya karar verdik. İlk videoyu ben çekip yolladım. Sesimi oyunun bastırması acemiliğime geldi. İzlerseniz sevinirim.
Hepsi Kendi Yapımımdır.

Kendi yapımım 1080p youtube'dan topladığım gollerin part 1'i.
PES 2015'ten en yeni resimler burda ayrıca aralarında Bir Tuş'a Basın menüsü de bulunmakta.
Far Cry 4 Official Cinematic Trailer'ın türkçe altyazılı halidir. Kendi yapımımdır.
Mafia II'yi pc me indirdim ve oynamaya başladım daha sonrada videosunu çektim ve bence hikaye fena değil ama çok kısa.Yani sonuçta 15 görev var.Fakat grafikler güzel aracın plakasının alınması felan oyuna güzellik katmış bence. Oynanış videosu aşağıda yorumları beğenileri ve abonelikleri bekliyorum :D
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 22
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 3.268 (Bu ay: 67)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.