Yüzbaşı
25 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar şimdi alınmıyor ama yakın sürede alıcam. Monitör dahil olucak vn 247h düşünüyorum. Soğutucu olmasın ama, birde kaliteli şeyler seçerseniz memnun olurum lütfen yardım edin almama yaklaştı :D Gidip kötü şeyler almak istemiyorum ne alıcağımı az çok biliyorum ama farklı fikirler iyi olur
Arkadaşlar başlıktaki gibi samsung galaxy note 2 'nin şuanda olan android sürümü nedir ? Bir de 1200-1300 tl'ye ne gibi telefonlar önerebilirsiniz ? Note 2 nasıldır ?
Arkadaşlar kasa seçiminde önce 200r düşündüm ama stokta yok sonra diğer ürünlere baktım bu segmentte bir xıgmatek 600w ve bir rc-380 var bu rc380'i kullanan-bilen varsa nasıl olduğunu anlatabilir mi? 212 evo soğutucu sığar mı? Sirkülasyonu nasıldır? Bunun görünüşü güzel olmasa xıgmatek alacaktım ama bu daha iyi gözüküyor. Birde 12v kanalından kaç w veriyor?
Arkadaşlarhttp://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2262vw-215-e2262vw-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64858 buradaki monitörü aldığımda başlıktaki gibi dvi çıkarmı? Eğer çıkmassa hangi dönüştürücüleri almalıyım ? Birde 3d oyun için hdmi kablo önerirseniz iyi olur televizyonda oynarım altın uçlu olsa iyi olur .
Arkadaşlar elimde eski pc 'den kalma geforce 7300 le var bozulmuştu ben de köşeye sakladım.Sonra baktım ki ekran kartı fırınlama diye birşey var ben buna denemeli miyim denersem nasıl fırınlarım? Hem zaman da geçirmiş olurum.Bu arada bu kart boştayken 70 dereceydi yükte 95 100 olması lazım Resim kötü çıkmış olabilir bu arada

Arkadaşlar vatana haftasonu gittiğimde birşey almaya kalktığımda %20 indirim deniyor.Anca nakit ile %25 oluyormuş vatan card ile mi %250 veya %30 dan faydalanabiliyoruz ben pc toplamaya kalksam 1800'ü nakit mi vereceğim yani?
Arkadaşlar 2.5 gb ramli pentium d li sistemimde oyun oynamıyorum zaten oyunu çok oynamam artık flash player oyunlarında bile kasıyor bunun nedeni nedir windows 7 kullanıyorum.
Arkadaşlar 1800 tl ye monitör dahil sistem önerirmisiniz ya bende 2200 civarı almak istiyorum ama göze 2200 yüksek geliyor alamıyorum zaten 1800 ü zor alıyorum ekran kartını hd 7850 civarı yerine gtx 660 civarı önerirseniz iyi olur birde ileride (kesin) sli yapacağım bunu göz önünde bulundurun ama bütçe 1800 ü çok aşarsa ileride bir psu daha alırım diye düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar şu sorunla 4 aydır uğraşıyorum bilgisayarda xp var windows 8 yüklemeye çalışırken boot menüsünden ayarladıktan sonra ntldr eksik hatası yada bir error veriyor sistem bileşenlerim gayet yeterli usb'den kuruyorum donanımsal olarak problem yok yazılımsal olarak ne olur biriniz artık yardım edin yoksa gidip şu ''bilgisayarcı abi'' ye yüklettireceğim
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtım biliyorum harici bileşenlerde kimse cevap vermiyor.16 gb usb bellek hangi marka almalıyım sorun çıkarmayacak sandisk mi toshiba mı almalıyım çok hızlı yazarsanız iyi olur 15 dk sonra almaya gideceğim.20 tl civarındakiler olursa iyi olur.
Hakkında
Forum İmzası:
Almayı düşündüğüm:
FX 6300 - 8 GB RAM - ASUS R9 270X - ASUS VN247H - ASUS M5A97 R2.0 - SEAGATE BARRACUDA 1 TB - PİONEER DVD-RW - COOLER MASTER HAF 912 PLUS GX 750W - LOGİTECH G300-G103 - RAZER ELECTRA-SPHEX MOUSEPAD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 439
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.468 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.