B

Er
09 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Günaydın arkadaşlar hepinize.Bir kız var biz bu kızla arkadaştan fazlayız ama sevgilim değil.İkisinin arası.Bana karşı bir şeyler hissediyor ama bunun farkındayım ben.Biz çok şey paylaştık birbirimizle.Sanki en iyi arkadaşlar gibi
Ben üniversiteyi Ankara'da kazandım o Istanbul'da kaldı.Ben çok sevdiğimi dün vedalaşırken anladım.Kollarımda ağladı orda anladım açıkçası.Ben aklımdan çıkaramıyorum hayvan gibi ağlıyorum.
Pek toparlayamıyorum konuyu kusuruma bakmayın.
Ben ne yapıcam cidden bimiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum..
Selametle..
Arkadaşlar çok şaşırdım bu başlığın açılmadığına. Gazililer bi doluşsun tanışalım

Bölümüm : Arapça Öğretmenliği
Selamlar arkadaşlar.Özel üniversiteler'in bir çoğu ilk 3 tercihte %20-25 arası tercih bursu veriyorlar.Şimdi ben %50'yle kazandığımda bir yeri tercih bursu üstüne mi eklenir? Yoksa sadece burssuzlar için mi geçerli?
Arkadaşlar selamlar.Ben seneye Rus dili ve Edebiyatı okumak istiyorum.Erzurum AtaÜni veya Selçuk ünide okuyan varsa aranızda beni üniversitelerin eğitimi hakkında bilgilendirirseler çok sevinirim. Selametle kalın..
bugranlcblog.wordpress.com

Daha blogumu açalı 1 saat falan oldu beyler.Blogger varsa yoruma adreslerini bekliyorum.Birbirimizi takip edelim.
Abilerim kardeşlerim öncelikle Merhabalar herkese.Bu sene ben sınava giricem ama aklımda hangi bölümü okumalıyım,ilerde ne meslek yapabilirim soruları dolanıyor.(İngilizceden giricem dilciyim.)Ve hala karar veremedim.Aslında başlarda diplomatlık çok istiyordum ama araştırma yaptıktan sonra çok zor olduğunu gördüm.Ben de bir de size sormak istedim bana yardım ederseniz çok sevinicem.
Ailem ingilizce öğretmeni ol devlete sırtını yasla diyor.Çevremdekiler Çince oku.Dış ticaret de alır firmalarda çalışırsın diyorlar.
Sizce ben ne yapmalıyım?Teşekkürler tekrardan.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 80
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.130 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.