B

Çavuş
25 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Üniversite hayali olan çoğu genci kötü etkileyeceğini düşündüğüm (Sap kalacaksınız, şöyle olacaksınız,insanları yargılayan, küçük düşürücü) tüm konuların kapatılmasını talep ediyorum. Bu forumda konu açmak bu kadar kolay olmamalı. Kişisel düşüncelerinizi kendinize saklayın. İnsanlara faydasının dokunacağını düşündüğünüz hele ki şu dönemde okumanın üniversite sevgisinin aşılanacağı konular açmayı deneyin. Ama ne yazık ki bu tip ümitsiz vaka konuları gördükçe ümidim tükeniyor. Böyle saçma düşüncelerden ne yazık ki etkilenen insanlar olacak. Kendinizi düşünmüyorsanız en azından bu anlamsız şeyleri gerçekten ciddiye alabilecek insanlar olduğunu düşünün ve ona göre hareket edin. Tüm arkadaşlarıma tavsiyem, üniversitede kendinizi geliştirebileceğiniz kadar geliştirin. Bu sığ düşüncelere kesinlikle kulak asmayın. Keza bir daha üniversite okuma şansı elde edemeyebilirsiniz.
Herkese merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese sınav sonucunun hayırlı olması temennisinde bulunuyorum. Tm sıralamam beklemediğim bir şekilde kötü geldi 133 bin. Atılım Ücretli(76000) düşünüyordum. Fakat olmayacak malesef. Sizce yığılmalardan dolayı özel ücretli hukuklarda 80 binden itibaren ne gibi değişmeler olur? Şimdiden teşekkürler.
67 TYT 43 AYT 81.45 OBP. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
Günümüz haber siteleri 😂😂
Saat 17.00 olayı güzel fake yedik kabul edelim
atılım ücretli hukuk son kaçla kapatır sizce geçen sene 88k ile kapatmış
ücretlisi en son 61.300 le almış gelir mi arkadaşlar
SIRALAMAM : 60818
GEÇEN SENE 61300 LE KAPATMIŞ GELME İHTİMALİ NEDİR ?
Arkadaşlar KTO Karatay ücretli geçen sene 61.300 le kapatmış benim sıralamam 60.800 gelme gelmeme hakkında yorum yapabilir misiniz ? sıralamalar nasıl olur sizce
okuyan varsa birkaç sorum olacak. Hazırlık var mı derslerde zorluk dereceleri nasıl bilen varsa cevaplayabilir mi ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 117
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 15.740 (Bu ay: 175)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 88 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.