Teğmen
07 Mayıs 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İnternetten download etmeyi ( partitions ) boyutunda engelleyen yazılım arıyorum mümkünse freeware. Benzeri yazılımlar kullandım ama memnun kalmadım.Dosya yasaklama veya şifreleme ile işim yok direk download etmeyi engelleyecek..
Sağlıcakla kalaın...
Merhaba,

İlk evvela mümkünse kopya olarak baskı armürlü dokuma jakarlı desen tasarımı yazılımı ( varyantlama,3 boyutlu giydirme,raportlama) görevlerini yerine getirebilecek bir yazılım arıyoruz.Aynı zamanda bu yazılımının eğitimini verebilecek arkadaşlar aranıyor..
selamlar
arıyorum.Bilen adresi yazarsa sevinirim selamlar.
Uzun zamandan sonra yeniden merhaba iş güç derdinden özlemişim forumu herkes iyidir umarım.

Geçen bir arkadaş sordu bana ama hala ilgilenemedim Sorun şu acrobat reader ile pdf formatında şirketlerindeki tüm kalite dökmanlarını bilgisayar ortamına aktarmışlar Normalde biliyorsunuz her isteyen kafasına göre kalite dökümanlarının çıktılarını alamaz.Yetkilendirme yapılır.Fakat arkadaşın şirketinde herkese bu hak tanınmış ve programın stamp özelliği sayesinde her çıktının değişik yerlerine kontrolsüz kopyadır ibaresini attırıyorlarmış:Ben lisanslı pro sürümünü hiç kullanmadığım ve elimde olmadığı için henüz bakamadım.YAşanılan sorun şu stampı bastığı zaman yazıları ters basıyormuş adete aynadaki görüntü gibi ve bir türlü giderememişler.Konu hakkında bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum.Heskese tekrar selamlar görüşmek üzere...
Trompet çalan yahut bakır nefesli grubunu bilen var mı ?
Kablo Modem kablosunun karsilikli renk sirasi nedir
ARACIN MODELİ, DURUMU,NEREDE OLDUĞU VE FİYAT BİLGİNİZİ BEKLİYORUM.SELAMLAR.
TST
Bir gün herkese lazım olabilir.

• 0 - 1 AYDA Yüzü koyun yatırıldığında başını kontrol etme çabası içindedir. 4.haftada tutabilir ve kaldırabilir. Eli kapalıdır. Avucunun içine küçük bir nesne dokundurulduğunda sıkıca yakalar.
• 1 - 4 AYLARDA Omuz ve baş kontrolü görülmeye başlar. 3. ve 4. aylar içinde desteklendiğinde kısa bir süre oturabilir. Başını dik tutabilir. Kollarına dayanarak doğrulabilir. Çıngırağı hızla sallayınca ses çıkardığını fark eder. Avuç içi ile yakalar. Herşeyi ağzına götürür. Eller hafif açıktır.
• 4 - 10 AYLARDA Anlamlı sesler ve heceler çıkarmaya başlar, taklit yeteneği gelişmektedir. Yardımla ayakta durabilir. Tutunarak durma 9. ve 10. ayda görülür. Emeklemede ustalaşmıştır.
• 10 - 12 AYLARDA Yardımsız ayağa kalkabilir. Tutunarak yürür. Erken yürüme görülebilir. Annenin kalkmasının onun gideceğine işaret olduğunu sezinler ve ağlayabilir. Topu karşısındaki kişiye atma denemeleri yapar. Kendini besleme isteği gösterir. Kaşığı kullanmak ister.
• 18 - 24 AYLAR Sandalyede rahatlıkla oturabilir. Yapması istenen basit istekleri yerine getirebilir. Oyuncaklarını bir sepete koyabilir. Tekerlekli arabayı çekebilir. Topa tekme vurabilir. Oyuncaklarını bir sepete koyabilir. Bir kelimelik cümleler çoğunlukta olmakla birlikte, iki kelimelik zaman zamanda, üç kelimelik cümleler kurabilir.
• 3 - 4 YAŞ Tek ayak üzerinde durabilir zıplar; parmak uçlarında yürüme denemeleri yapar. Koşmayı daha iyi becerir; köşeleri rahatlıkla döner, hızını artırabilir ve azaltabilir. Zaman zaman tökezlenir ve düşer. Ayakkabılarını (genellikle ters) giyebilir; ancak bağcıklarını bağlayamaz. Tuvalet ihtiyacını belirtir. Ancak, zaman zaman, oyuna daldığında ya da bazı geceler, haber verme gecikebilir.
• 4 - 5 YAŞ El becerileri daha gelişmiştir. Daire ve kare şekillerini kopya edebilir. Vücudun baş bölümlerinin bulunduğu resimler çizebilir. Büyük parça "yap-boz"ları yerleştirebilir. Hikayelere başlıklar uydurur ve konuları birbirine bağlar. Üç tekerlekli bisikleti kullanmada ustalaşmıştır.
• 5 - 6 YAŞ Motor becerileri daha gelişmekle birlikte harf ve sayıları ters yazabilir.İnsan resmini, baş, bacaklar ve ayaklar olarak çizer. Bedenin bu çizimde yer alması, altıncı yaşa doğru gerçekleşebilir. Durmaksızın konuşur ve sorular sorar. Ayakkabılarının bağlarını bağlayabilir.
• 6 - 7 YAŞ Nesnelerdeki benzerlikleri ve farklılıkları söyleyebilir. Ortalama 3000 kelime hazinesine sahiptir. Geçmiş, şimdi ve gelecek zaman kavramları şekillenmeye başlamıştır. Oyunlarda kız-erkek ayrımı görülmeye başlar. Grup oyunlarına istek artmıştır.
Merhaba, İnternet üzerinden canlı radyo yayınına izin veren teknik altyapının ne olduğunu araştırıyorum tecrübe döküman ve linklerinizle destek olursanız sevinirim.Konu hakkında pek bilgi ve deneyimim yok
medya server, medya encoder...vs..
Hakkında
Konum: TEKİRDAĞÇorlu Turkey
Forum İmzası:
121266333 ICQ
0532 722 1994
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Mesaj Sayısı: 116
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 612
İkinci El Bölümü Mesajları: 387
Konularının görüntülenme sayısı: 23.891 (Bu ay: 45)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.