K

Çavuş
10 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Galaxy note 3 marka telefon kullaniyorum. Kanarliklarini kullanim surem boyunca bi kere degistirdim. (Yipranmadan dolayi) telefonun 1 yil garantisi devam ediyor gecen sene almistim. Kutusu sarj aleti yedek kalem ucu. Orjinal s-view, bir adet siyah silikon, iphone tarzi bumper ve harley davidson metal kilifi var. Satmak istiyorum. Butun urunleri ne kadara sata bilirim. Fikir vericek olursa sevinirim. Tesekkuler.
amd fx4100
sapphire 7850 oc 2gb
kingston 1333mhz 2x2 4gb
gigabyte 880gm-usb3.0
samsung 320gb hardisk
thermaltake 500watt yerleşik güç kaynaklı kasa

sizce ne kadar eder bi fikir verebilirmisiniz.
Telefonu yeni aldim daha 1 hafta bile olmadi. Telefonu aksam yatarken 12 gibi sarjdan cikartiyorum, tabiki %100 dolmus oluyor. Sabah kaltigimda ise sarj %92 civarinda oluyor. Bu normal midir yoksa telefonu servise gosturmeli miyim? Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler
Baslik
Fx 4100 islemci
Sapphire 7850 2gb oc ekran karti
1333 mhz 4 gb ram
gigabtye gm-880 anakart

Pc bu sekilde. Ben bu pc ile battlefield 4'u yuksek seviye grafiklerle oynayabilir miyim? Yuksek grafikle oynayamazsam grafikleri ne kadar acabilirim?
Iki telefon arasında kaldım. 720 fiZiksel özellikller bakımından daha güçlü gibi duruyor. Ancak 820de donanım açısından güçlü gibi duruyor ama krait işlemci mimarisi ile ilgili bilgim olmadıgı için kesin birşey söyleyemiyorum. Ayrıca sahibinden.com'dan farkettim internette bir sürü ikinci el 820 varken çok az 720 var. Bu 720 az satıldığı için mi yoksa 720 kullananlar 820 kullananlardan daha memnun kaldığı için mi çözemedim . Kullanan arkadaslar yorumlarını paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Birinci sorum

Tabletimde bildiginkz gibiniz gibi hdmi portu bulunmuyor. Tablete microusb'den baglanan hdmi adaptorleri satiliyor. Bu adaptorler ile tableti tv ye baglarsam goruntu alabilir miyim?

Ikinci sorum

Bu tabletlerde hml destegi var midir? MicroUSB to HDMI bir kablo kullanarak tableti direk tv ye baglayabilir miyim?

Cevaplarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler...
Konu doğru yerdemi bilmiyorum ama sorum şu:

ISO katmanlarıyla ilgili bir yazı okudum. Alt katman protokollerinin verileri aktarmakla alakalı olduğu sonucuna ulaştım (varsayımım doğru mu bilmiyorum). Acaba alt katman protokolleri (transpot set protokolleri) ile oynayarak internet hızımı arttırabilir miyim bu mümkün mü?
Galaxy tab 3 t210 kullaniyorum. Su anda android 4.1.2 surumu mevcut. Acaba bu cihaza 4.2.2 guncellemesi gelecek mi, bilginiz var mi? Cevaplariniz icin tesekkurler...
Htc sensetion veya Samsun Galaxy R almayi planliyorum. Sizce hangisini secmeliyim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 67
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 14.773 (Bu ay: 97)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.