Er
03 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Lütfen öncelikle başlıkla ilgili de trollük yapmamanızı rica edeceğim.
Benim bir sorunum var gece yatmadan önce tuvalete girer yatarım.Sabah kalkarım okula gitmeden önce de tuvalete girerim. fakat ne oluyorsa okula giderken oluyor.Servise bindiğim anda rahatsız oluyorum.her tenefüs tuvalete gitmessem rahat edemiyorum. Ama sadece okulda büyük ihtimal psikolojik bir şey öneri verebilecek olan var mı ?
Bence sorun Emre'nin eskisi gibi pozisyon yaratamamasında. Alex gittikten sonra zaten yaratıcı oyuncu sıkıntısı çekiyorduk,emre bir nebze hallediyordu geçen sene. Fakat bu sene Emre'de formunu kaybedince ciddi bir yaratıcı oyuncu eksiği ortaya çıktı. Toplarımız ileri bile doğru düzgün gidemiyor,maç başından beri doldur boşalt oynuyoruz. 1-2 tane kısa paslarla pozisyonlarımız oldu. Kısaca Holmen alınacağına Cristianıda gönderip iyi bir yaratıcı ortasaha almalıydık.
Merhaba arkadaşlar Samsung NP300E5A S05TR notebookumun kapağında 2 aydan sonra lekeler oluşmaya başladı siyah siyah leke gibi duruyorlar fakat çıkmıyorlar tahminim tırtıkdan dolayı oluyor alalı 2 sene oluyor bilgisayarı ve bu lekeler ufak ufak çoğalmış durumda 3 tane büyük görünen var. acaba bu lekeleri nasıl temizlettirebilirim? illa kapağın değişmesi mi lazım yoksa bunları temizleyebilcek yerler var mı?
Şu formaya bakabilir misiniz?

Yemin ediyorum şu formaları gördükçe çıldırıyorum bir türlü nike ya geçemedik...[
/b]
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 96
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.468 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.