M

Teğmen
24 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
nokia cep telefonumdaki rehberin yedeini aldım...nbf uzantılı bir dosya...bunu iPhone 4 e nasıl atabilirim...yardımcı olursanız sevinirim
windows 7 ultimate kurulu laptop a xp home yukledim...yuklerken c 100mb d 50 gb e 50 gb olarak gorundu...bende d nin ustune kurdum..yani d c oldu...simdi c yi silip d yi c yapacagım fakat nasıl olacak bilmiyorum..yardımlarınızı bekliyorum..
acer 5530g laptopumun wireless kartını degistirmek istiyorum...su an kullandıgım atheros ar5b91 isimli cift antenli(ufl) bir pci-e kart...anten kabloları siyah ve beyaz renkli iki kablo...yeni alacagım wireless kart(ubuquti sr71-e mini pci-e) tada iki anten girisi var 0 ve 1 yazan...sorum su:benim kablolardan hangisi 0 a hangisi 1 yazan girise takılacak...kullandıgım karttaki anten girislerinde hicbir rakam yada main aux gibi birsey yazmıyor...
arkadaslar wireless card ımdan maksimum sinyale ulasabilmem icin pover save mode un ne olması gerekiyor?
benim laptopun wireless cardı ATHEROS AR5B91 ....özellikler segmesinde POWER SAVE MODE var ve secenekler: off-normal-maximum seklinde...ingilizcem hic yok diyebilirim..yardımcı olursanız sevinirim ha bu arada laptopu adaptorle kullanıyorum yani bataryanın uzun sure dayanması gibi bir derdim yok....saygılar
unganged dual ddr2 667 ram ne demek daha dogrusu 'unganged' ne demek....laptopumu vistadan xp ye cevirdim 3gb ram 2.46 oldu evereste baktıgımda bu unganged meselesiyle karsılasıyorum ingilizcem yok bunun anlamı nedir?
arkadaslar yurtdısından aspire 5530G notebook bilgisayar hediye aldım ingilizce vista yüklü...benim xp sp2 im var sanırım 32bit...vista kullanmayı hiç düsünmüyorum xp yi kurmaya çalıssam sorun yasarmıyım yani vistanın üstüne kurmayı düsünüyorum....deneyimi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim...saygılar
arkadaslar masaüstü ögelerin örnegin bilgisayarım belgelerim gibi ikonların yazılarının arka fon rengini iptal yada saydam hale getiremiyorum...bunun yöntemini bilen var mı?
Kingston usb flash belleğimde çok önemli bilgilerim vardı fakat şu an bilgisayara taktığımda boş görünüyor... 0 nesne diyor...sağ click yaptıgımda şu kadarı dolu şu kadarı boş şeklinde yani bilgiler varmış gibi görünüyor...lütfen bu bilgileri nasıl geri getirebilirim...yardım ederseniz çok makbule geçecek..saygılar
bilgisayarıma girim c,d,e sürücülerine girmrk istedigimde direkt giremiyorum birlikte aç diye küçük sayfa çıkıyor ve bende her seferinde bu işlemi yapmak zorunda kalıyorum...normal şartlarda sürücünün üzerine kilck yaptıgımızda dogrudan girmasi gerekmez mi?
ARKADASLAR NCP-101 WEBCAM İN DRİVER CD Sİ KAYIP... NEREDEN DOWNLOAD EDEBİLİRİM BİR TÜRLÜ BULAMADIM
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 131
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 16.519 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.