Teğmen
20 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ön konsol ve kapı içi yumuşak plastikleri ıslak mendille silmenin zararı olur mu?
kapıda boyayı kaldırmayan bir göçük var bunu boyasız göçük düzeltme ile halletmek mümkün müdür ? illa çekiç görmesi gerekir mi ?
Beyler iç mekan plastiklerini temizlemek için temizleyici sprey gibi bir şey arıyorum. Kesinlikle parlatsın istemiyorum sadece temizlesin ilk günkü gibi görünsün istiyorum, özellikle kapı iniş binişlerinde ayakkabıdan dolayı oluşan kirleri çıkarmakta zorlanıyorum, var mı bildiğiniz iyi bir ürün ?
beyler aracımın arka tamponunda çizikler var, bu çiziklere boyatmadan bir şeyler yapabilir miyim? pasta cila kurtarır mı?

+ olarak plakayı tampona yapıştırmayı düşünüyorum (APP değil), plakalıktan plakayı nasıl çıkarmam gerekiyor ?
beyler merhaba bilgisayarım samsung r580, fandan sesler geliyor değiştirmek istiyorum ilandaki fan nasıldır ?yani orj./ yan sanayi midir sorun çıkartır mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-lg-r580-r560-fan-orjinal-sifir-168787451/detay
beyler başlıktaki araç 2001 model tamamen orjinal ve lpg li, 12.500 istiyor sahibi, bu aracın piyasası nedir bilmiyorum, sizce fiyat nasıl?
not: ciddi pazarlık yapmadım daha
2013 aracımın orijinal müzik sisteminden memnun değilim hoparlörleri değiştirsem garanti ye zararı olur mu?
astra j sedan ve HB arasında kalite farkı var mı? ön konsol plastikler gibi, iki kasada aynı fabrikada mı üretiliyor? bayide gözlemleyen yada kullananlar böyle bi fark gördünüz mü?
astra sedan ve hb arasında kalite farkı var mı ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 215
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.742 (Bu ay: 189)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.