Teğmen
11 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selamlar arkadaşlar, Milleni servis sağlayıcısının ADSL 16Mbps paketini kullanıyorum, geçen aya kadar altyapım 16 destekliyorken, bu ay baktığımda 66Mbps olduğunu gördüm, saha dolabı ortalama 250 metre civarı uzaklıkta, servis sağlayıcıyı arayıp paketimi yükseltmek istiyorum dediğimde, bir müşteri temsilcisi bu işlemin ay başında yapılabileceğini söyledi tamam deyip, kapatıp tekrar aradım, diğer temsilci ise anında değişiklik yapılacağını söyledi, kafam karıştı bu konuda, anında değişiyor mu, kesinti yaşanıyor mu, bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim, teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi bir anakart arıyorum. M5a97 evo anakartımın çipi yanmış söylendiğinde göre. Anakartlara hiç hakim olmadığım ve konuyla ilgili güncel mesaj bulamadığım için bu konuyu açmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar Merhaba
Amd Fx8350 Eight-Core işlemci, Asus M5A97 EVO R2.0 anakart ve Sapphire R7 265X 2GB 256Bit ekran kartım var.

Bu sistemi ekran kartıyla yükseltmek istiyorum, Gigabyte 1660Super OC almayı düşünüyorum, sizin tavsiyeniz var mı? Herhangi bir sistemsel sorun yaratır mı?
Maksimum bütçem bu ekran kartı bu arada, yani 2.000 tl max.
Ayrıca ufak bir soru daha ekleyeyim bu Gigabyte 1660Super OC modelinin birde Gaming modeli var 3 fanlısı, arasında gördüğüm kadarıyla fan dışında bir fark yok, yani ben böyle biliyorum sizin harici bir bilginiz varsa söylerseniz sevinirim. Teşekkürler
Merhaba, üniversite son sınıf öğrencisiyim. Okulun bir topluluğuyla düzenlenen geziye bir miktar kapora verdik, bu ay sonunda gidilmesi planlanan gezi bakanlığın bu gün aldığı sosyal faaliyetlerin iptali kararıyla malesef iptal edildi. Uzatmadan sorumu sorayım, verdiğim kaporayı geri alabilirmiyim? Yasal hakka sahipmiyim bu konuda?
Arkadaşlar selamlar, monitör alma niyetindeyim 10 yıllık bir emektar kullanımından sonra artık değiştireceğim.

Hemen alma düşüncesindeyim fakat ne alacağımı bilemiyorum. Konuda bilgili yahut kullanmış arkadaşlar 500-800 Tl arasında monitör önerisi yapabilir mi sebebiyle?
Şimdiden teşekküre ederim iyi forumlar :)
Merhaba arkadaşlar;

Samsung A7 2017 markalı telefonumu değiştirme kararı aldım ve başlıktaki 2 model arasında kararsız vaziyetteyim. Önerilerinizi sebebiyle beraber söyleyebilirseniz sevinirim. Aynı şekilde maksimum 3500₺ bandına kadar başka önerilerinize de açığım. Tartışabiliriz :) Cevaplarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba, ilk kez SSD alacağım, 240 Gb işimi görür diye düşünüyorum fakat iki seçenek arasından kaldım, Samsung Evo 860 mı? Toshiba TR200 mü? Arasında ki 70 liralık fiyat farkına değer mi samsung almak? Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler?

Ayrıca 1TB lik harddiskim var, işletim sistemini ssdye kurutup HDD yi D diski olarak kullanmam mümkün diyebiliyorum, öyle mi acaba?
Arkadaşlar merhaba, Casper marka notebook'a sahibim. UEFI olarak format atıp W8.1'den 10'a yükseltmeye çalışıyorum fakat 0xc0000225 hatasıyla karşılaşıyorum, defalarca denedim, format dosyası orjinal microsoft sitesinin dosyası. Yardımcı olabilirmisinz acaba?
Merhabalar, yaklaşık 1 senedir TTNet'den yeni bir hat aldım ve kullanıyorum.

Fakat yaklaşık 1 aydır akşamüstü saat 19:00'dan itibaren hız düşüşü olmamasına rağmen ping değerlerim fırlıyor. Bu konuyla ilgili TTNeti aradığımda pingle ilgili bir işlem gerçekleştiremediklerini söylüyorlar. Ve salağa anlatır gibi adama derdimi anlatmama rağmen bu sorunun onlardan olduğunu kabul edip ekip göndermiyorlar.

Peki arkadaşlar ne yapmam gerekiyor, var mı bu problemi yaşayan, çözebilen yahut önerisi olan bir KAHRAMAN?
Merhabalar, yaklaşık 1 senedir TTNet'den yeni bir hat aldım ve kullanıyorum.

Fakat yaklaşık 1 aydır akşamüstü saat 19:00'dan itibaren hız düşüşü olmamasına rağmen ping değerlerim fırlıyor. Bu konuyla ilgili TTNeti aradığımda pingle ilgili bir işlem gerçekleştiremediklerini söylüyorlar. Ve salağa anlatır gibi adama derdimi anlatmama rağmen bu sorunun onlardan olduğunu kabul edip ekip göndermiyorlar.

Peki arkadaşlar ne yapmam gerekiyor, var mı bu problemi yaşayan, çözebilen yahut önerisi olan bir KAHRAMAN?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 182
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.291 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.