C

Teğmen
17 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
360755 Gün Cezalı
357593 gün 3 s. 54 dk. kaldı
Gönderileri
oassys kullanıyorum 3-4 yıldır başka hiç bir lens kullanmadım doktorum bunu önerdi hep bunu kullandım memnunum ama günlük kullan at lensler daha hijyenik geliyor ve daha az uğraşıyorsun kullanan var mı ?
numaram -2.00 dia 14.0 çap 8.4 bu numaralarıma göre tavsiyesi olacak olan var mı ?
20 tlye 90 tl veriyor sizce gelir mi ?
eft ile para yatırılabilen tek maç oynayabileceğim site var mı acaba ?
akü değiştirdimde 130 tlye sizce nasıl
2 şeritli anayoldan sol şeritte gidiyorken (sağ tarafta araçlar park etmiş olabiliyor sol şeride geçmek gerekli) servis aracı 60 yaşlarında amcam aynaya bakmadan sola kırdı burun buruna kaldım hızım sollama yaptığım için 60 -70 felandı yaşlıların yanından geçerken dikkatli olun

çevremdeki dizel kullanıcılarını izliyorum denk geldiğinde kontağa bastığı gibi yürüyor,turboydu yağlamaydı ,motor soğukken yüksek devire çıkmama gibi motor sağlığı için yapılması gerekene dikkat etmiyorlar,uzun yolsan gelince bile beklemeden stop ediyorlar sonra 150 bin olmadan 3 turbo değiştirdim diye ağlıyorlar
ıphone 4 üm çok kasmaya başladı nasıl restore edicem
aceleci hemen kornaya abananlara kızıyoruz ,ya ışıklarda yavaş kalkanlara 10 sn yeşil yanıyor kaplumbağa gibi kalkıyor kalktıktan sonra yine kaplumbağa gibi gidiyor e haliyle acelemiz varsa selektöre abanıyorum :D peki sizler
selamlar elime miras ıphone 4 düştü ve ön camınının üst sol köşesinde kırık var yapılmasada bir zararı yok ama ben rahatsız oluyorum yaptırmak istiyorum,tabi sadece cam kırık ama komple ekran değişecekmiş acaba eskisi gibi olur mu ?pendikte oturuyorum güvendiğiniz bildiğiniz servis var mı pahalı olmayan nelere dikkat etmeliyim teşekkürler
babama telefon alacağım 3.5 inç istiyor şuan x3 kullanıyor ,pek telefondan anlamıyor gps kullanır haritalara bakar hava durumuna bakar ve resim çeker,radyo dinler ,kamera en az 5mp ve flaşlı olmalı şuanki tercihimiz galaxy ace sizce nasıl ? max 570 tl verebilirim
Hakkında
Forum İmzası:
fakirim
Hakkımda:
off-roadcu
gezenbilir
arazideyiz
offroadcuyuz
keşif
yaban
paraya değil,insana yatırım
1234567
1234567
1234567
1234567
1234567
1234567
1234567
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 191
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 23.356 (Bu ay: 123)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.