Yüzbaşı
26 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
360762 Gün Cezalı
357681 gün 5 s. 42 dk. kaldı
Gönderileri
sistemim soyle

intel pentium dual core e5700 3.0ghz
ram : 8gb ddr3 1333mhz,
ekran kartım :nvidia ge force 210 paylaşımlı dxdiagda toplam bellek 4080 mb ayrılmış video bellek 512 felan filan dx11
hdd:500gb
ekran :21.5 inç led 2ms 16:9 screen

şimdi benim ekranı servise yolladım şimdilik tuplu ekran var oyunu yukledim sistem gereksinimleri düşük benimki onun 5 kata kaldırmaması mümkün değil sonra oyunu açınca oyle bir kastıki fakat çözünürlük değiştirince biraz daha olsa düzeldi sorum şu benim ekranım 21.5 iç 2ms 16:9 screen bu sistem ve ekranda donmaması için hangi çözünürlükte hangi renkte oynanmam gerekiyor hangi ayarları yapmam gerekiyor acil yardım
arkadaşlar artık oyunları okadar saçma yaptılarki sistemin ne olursa olsun yinede arıza cıkarıp kasıyor

şimdi g elelim benim sistemim soyle

intel pentium dual core 3.0ghz
ram:8gb ddr3 1333mhz
ekran kartım:nvidia ge force 210 dxdiagda 4080mb toplam bellek ayrılmış video bellek 512 mb

ekran ise 21.5 inç 16:9screenn tepki süresi 2ms

gelelim arkadaşlar benim ekranım serviste oldugu için geçici olarak tüplü ekran kurdum fakat donmalar meydana gelidi çözünürlükle oynuyunca düzeldi biraz ama ginede aynı sizce benim sistemime gore oyundan naıl ayarlar yapmalıyım ornek çözünürlük bu kadar parlaklık bu kadar

sizce donamadan nasıl bir ayar çekmeliyim ekran 21.5 inç led 2ms 16:9 screnn
acil yardım
arkadaşlar merhaba bende nvidia ge force 210 dx11 ekran kartı var cd ile güncelleştirme yapıyorum fakat son zamanlarda yeni çıkan oyunlar crysis3 gibi oyunlar denetim masasından gözükmüyordu bende güncelleştrimeye karar verdim nvdia nın kendi sisteine girerken direk karşıma bir sürüm geldi indirdim fakat ondan sonra mavi ekran hatası aldım 2 kez felan ondan sonra oyunlara girerken cizgiler felan sonradan silip cd den güncelleştirme yapınca düzeldi ! ben şimdi nvidianın sitesinde tekrar girip ama otomatik java ile taratıp uygun ekran kartı driver bulup yuklesem olurmu acil yardım bir daha silmek istemiyorum
1:call of duty en son çıkan oyunun adı ney

2: sistemim en son cıkan oyununu açarmı sistemim şöyle;

intel dual core e5700 3.0ghz çift çekirdek
ram:4x2;=8gb ddr3 1333mhz
ekran kartı:dxdiagda toplam bellek 4080 mb ayrılmış video bellek 512 mb
işletim sistemi : windows 7 home basic 64 bit lisanslı

sizce acarmı birde en som cıkan oyunun adı ney
arkadaşlar merhaba bugun cd cilerden tek cd gta ıv aldım evet tek cd ilk başlarda bende şaşırdım ama yukledikten sonra oyuna girdim o kadar cok kasıyorduki oynanmıyacak değerde sistem gereksinimlerine baktım yerlerde sürünüyor benimki soyle

intel dual core e 5700 3.0ghz 2 cpu
ram : 8gb 1333mhz
ekran kartı :toplam bellek 4080mb video bellek 512 mb nvidia ge force 210 dx11
windows7 home basic 64 bit

ekran 21.5 inç tepki süresi 2ms

sistemim şimdiye kadar tüm oyunları açtı crysis3 dahil

yani sorun tek cd olmasındamı acil oneri
marka: hkc 2122
21.5 hinç
16:9 screen look

tepki süresi :2ms

3d var

garanti süresi :24 ay

arkadalşlar bunu alıcamda taksitli fiyatı 300 tl peşin ise 270 tl ! iyimidir
arakdaşlar sistem toplucam sizce şoyle bir sistem ne kadara mal olur

işlemci:intel dual core 3.4ghz
ram:4x2=8gb ddr 3 1333mhz marka farketmez
ekran kartı: nvidia ge force 210 4gb ddr3 256 bit dx 11 den aşşagı olmucak
anakart:intel g41
hdd:500gb marka farketmez
kasa: atx standart
bu sisteme uygun psu

sizce ne kadar tutar
10.04.2013 tarihinden itibaren yayılan (AUTURN) virüsü gittikçe yayıldı. bu virüs genellikle usb belleklerde görülmeye başladı. eğer usb nizi bilgisayara takıtıgınızda dosyaları ac dedignizde karsınıza KISAYOLU cıkıyorsa bilinki virüs bulasmıs tek care LİSANSLI bir virüs programıyla temizlemek aksi taktirde temizleme yapmazssanız veya iyi bir temizleme yapmazssanız usb beleğinizin ömrü bitiyor üstüne üstelik bu virüs sonradan bilgisayarınıza bulaşıyor

bilgisayara bulaşırsa;

masaüstüne dosya indirdikten sonra (yenile) yapmadan gözükmüyorsa bu virüs malesef sizin bilgisayarınıza tam bir şekilde yayılmıştır
2: aynı şekilde bir klasorden masaüstüne dosya attıgımızda gözükmüyor ancak yenile yaptıktan sonra düzeliyorsa virüs bulasmıtır .

ve bunun tek kurtuluşu lisanslı bir virüs programıyla format atmak ÖNEMLİ:virüs gizlidir lisanssız virüs programları bu virüsü görmüyor (gizli)

2:eğer cmd den attrib yapmayı denerseniz bosuna o kada beklersiniz bulur fakat silemez

dedigim gibi tek care lisanslı bir virüs programı kullanmak ! F SECURE slient
arkadaşlar bilgisayarı alırken 1 yıl lisanslı virüs programı vermişlerdi süresi daha bitmedi bende ürüm key ve cd var fakat resmi sitesine girerken kullanıcı adı ve şifre istiyor ve ben süresi bitince indirimli olarak tekrar alıcam fakat kullanıcı adı isticek ben nerden bulabilirim
arkadaşlar merhaba bilgisayarıma pes 2013 yükledim fakat 3 veya 4 mactan sonra windows çalıştırmayı durdurdu hatası alıyorum sistemimde sorum yok olsaydı 2 ay once baska bir windows kuruluyken yükledim aynı hatayı aldım size sorun nedir nasıl düzelir !
Hakkında
Meslek: MAOL BİLİŞİM TEKLONİJİLERİ
İlgi Alanları: bilgisayar
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
iPhone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 500
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 25.977 (Bu ay: 196)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.