Çavuş
24 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merheabalar. Anlayamadığım şu konunun nedenini sizlere sormak istiyorum: 30 fps playstation oyunlarını tv'da oynarken akıcı görünüyor ancak playstationı monitöre bağlayıp oynadığımda akıcı görünmüyor. Bu durum pc oyunları için de geçerli. Pc oyunlarını bu nedenle 30 fps kilidini açıp oynayamıyorum. Diyorum ki benim TV'un tarama hızı vatan computerda 1000 Hz görünüyor(tarama hızı ile yenileme hızının aynı şeyler olduğunu varsayıyorum), monitörümün yenileme hızı ise 60 Hz. Yenileme hızı acaba görüntünün akıcılığını fps sabitken bile etkiliyor mu? Bu arada videolar da televizyonumda monitörümde olduğundan daha akıcı görünüyor.

İleride yeni monitör almayı planlıyorum ve bu monitöre hem PC hem de ps'i bağlamak istiyorum ancak bu görüntünün akıcı olmama durumunun neyden kaynaklandığını öğrenip ona göre hareket etmem gerekiyor.

Tv: LG 55UB850V

Monitör: Samsung SyncMaster S22B350
Dirt Rally 2.0'ı steamden satın aldım ve çıkış tarihinde(26 şubat)indirdim. İndirdikten sonra oyuna girip biraz oynadım. Ardından oyunu ve bilgisayarı kapattım ve akşam direksiyonu takıp oyunu tekrar açtım ancak title screen'i(press enter yazan yerin adı bu oluyor sanırsam) geçemiyorum. Oyun kesinlikle donmuyor hatta uzun süre title screen'i geçmeyince çıkan fragman bile çıkıyor. Ne klavye ne direksiyon ne de gamepad. üç kontrolcüdeki bütün tuşlara bastım ancak oyun sanki hiç birini görmüyor. Dediğim gibi oyun donmuyor sadece sanki hiç bir kontrolcüyü(klavye de dahil)görmüyor. Yardımcı olursanız çok sevineceğim. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar, oyunu yükledim ancak dil seçeneklerinde Türkçe bulunmuyordu. GOTY versiyonunda Türkçe dil desteği olmalı. Sonra gog.com'da hesap açtım ve kodu aktifleştirdim oyunu güncellerim diye. Ancak kodu yazmaktan ileriye gidemedim. Oyun kütüphaneme eklendi ama güncellemeye dair hiçbir şey yok ortada. arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Nasıl oyunun güncellemelerini kontrol ederim?
Merhabalar,5/6 ay sonra bir honda integra almayı düşünüyorum.Bu arabanın iyi veya kötü yanları nelerdir.Beni yarı yolda bırakır mı,Çok benzin yakar mı,acemi bir şöför olarak yanlış seçim yapmış olurmuyum?Vb sorularıma cevap bekliyorum,bu aracı tanıyanlardan.
Benzin konusunda çok da cimri olmasına gerek yok benzini sömürmediği sürece sıkıntı olmaz.Lpg taktırmayı da düşünmüyorum.

Cevaplarınız çok önemli çünkü internette bu araç hakkında neredeyse hiç bilgi yok.

Şimdiden hepinize teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/honda-integra
merhaba arkadaşlar temiz kullanılmış bir g25 direksiyon seti almak istiyorum 350-400 tl civarı bir fiyata alabilirim.

ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar ben yeni bir android kullanıcısıyım ve telefonumda internet yok oyunların apk sini kuruyorum ve obb dosyalarını obb klasörüne atıyorum ancak hinede oyuna girdiğimde download etmeye çalışıyor.

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar eksik bişeymi yapıyorum ne söyleyin lütfen.

şimdiden teşekkürler.
bilen varsa söylesin arkadaşlar acil lazım
arkadaşlar 2 sorum olacak

1.lg nexus 4 e micro sd card takılmıyormu? özelliklerinde arttırılabilir hafıza yok diyor

2.oyun performansı olarak samsung galaxy note 2 mi lg nexus 4 mü daha öndedir.

cevaplarsanız sevinirim bu haftasonu ikisinden birini alıcam şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar hangi kartı seçmeliyim sizce 2gblik modelle ilerde bellek problemi yaşarmıyım mesela gta 5te

şimdiden teşekkürler
beyler ben oyun bilgisayarı toplatıcamda i7 3770 ve i7 3770k oyun uygun şlemcilermidir ve i5 3570k ile aralarında çok fark varmıdır
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 78
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.499 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.