Çavuş
14 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba MacBook modelleri için önerebileceğiniz çizmeyen aşındırmayan temizleyici tavsiyeniz var mi
Birkaç ıslak mendil gördüm %70 izopropil alkollü (Apple sitesinde öyle yazılmış ) var mı kullanan
Selamlar
Başlıkta da yazdığım gibi iki maç için bilet veya kiralık kombine arıyorum.
İstanbul içinde uygun fiyatta satıcılar özel mesajla irtibata geçebilirler.
Merhaba dostlar
Ebay'dan bir sweat almaya karar vermiştim.Bundan yaklaşık bir ay önce alışveriş sepetine eklemiştim.
O şekilde duruyordu ara ara mailime ödeme yapmam konusunda iletiler geldi.31 temmuz'a kadar ödemem gerektiği yazdı.
Ben de almaya karar verdim.Paypal hesabımda tanımlı - onaylı kredi kartım var.
Ebay da o ürünü pay now dediğimde beni bir sayfaya yönlendiriyor karşıma ise

Order details
You have already completed checkout for this order.
You can view your order details below to see payment information and shipping status for your items.

çıkıyor ben ne kart bilgisi girdim ne de paypal hesabımdan para çekilmiş.Ödemeyi yapmadığım halde ödeme yapmışım gibi görünüyor.
Bu konu hakkında satıcıya da mesaj attım henüz dönüş yapmadı.
Tavsiyeniz nedir ne yapmalıyım.Ürünü hala almak istiyorum acaba bunu iptal ettirip tekrar mı deneyeyim yoksa bunu almak için bir yol var mı ?
Teşekkürler
Beyler tek maça iki tahminde bulunma şansımız varmı ?
Örn : Fener - Trabzon kupa maçında

Kg var 1.55
Ms1 1.70
TOPLAM ORAN : 3,25
MİSLİ : 50
KUPON BEDELİ : 100

beraber oynanabilir mi ? Sistem 1 seçilecek sanırım

Oynanabilirse atıyorum birisi tutar diğeri tutmazsa 100 liralık bir kuponda kazanç ne olur ?
İkisi de tutarsa kazanç ne olur?
Rosenborg - Molde 1.5 üst
Aalesund - Odds Bk ÇŞ 1X
Basel - Grasshoppers ÇŞ 1X veya MS1

Basel maçında kararsız kaldım riske edip ms1 demeli miyim yoksa çş 1x mi denemeliyim?
Basel maçı 1.5 üst de düşünülebilir mi?

800 misli olacak kupon.Tşkler
http://www.youtube.com/watch?v=dzSSEgp1UZQ

Hangi dilde konuşuyorlar almanca gibi geldi bana , oyunun dilini almanca yaptım ses dosyalarını kopyalayıp tekrar kendi dilimize döndüm denedim ama bu videodaki gibi değil.Mod ise nereden bulabilirim?
Merhaba beyler
Dün T29 u açtım ve %100 mürettebat satın aldım.Niyetim t110e5 e gitmek.Ama yeni olduğum için öncelikle hangi skile basmam gerektiğine karar veremedim.İnternette birçok konu gördüm ama herkes bir şey yazmış kafam iyice karıştı.Sizden ricam sırası ile hangi mürettebata hangi skili basmam gerektiğini yazarsanız çok sevinirim.Tşk
Merhaba arkadaşlar,
Nasipse İstanbulda oynanacak real maçına gitme niyetim var.Samsundan uçakla geleceğim ve İstanbul'u neredeyse hiç bilmiyorum.
İstanbul'u bilen arkadaşlardan ricam hangi hava alanında inmem bana avantaj sağlar.
Temsili bir güzergah yazabilirlerse çok işime yarayacaktır.Dönüş yolu için Maltepe Nish Adalar'a gitmem gerekiyor bir yakınım var orada onu da göz önune alın lütfen.Teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Oyun Platformu
PC
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 266
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 2.896 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.