Teğmen
06 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ben seneye kız arkadaşımla beraber aynı ülkede aynı üniversitede erasmus yapmak istiyorum mümkün müdür? Bilen tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
Fark ettim ki şu an forumda macbook air almak isteyenler sürekli yeni konu açıp hangisini almalıyım yardım edin şeklinde beyanatları var. Bunu en iyisi bir başlık altında toplayalım herkes yardımı, tavsiyesini buradan yapsın.

Benim sorum yeni nesil Air kullananlar tecrübelerini paylaşabilir mi işlemcisi yavaş geldi bana ama ?
Evet avatarıma ilk defa gif eklemeye çalıştım ama şu anda olduğu gibi resim olarak gösteriyor anlayamadığım nokta yüklemeyi tamamlamadan önce gif olarak gösterdiği halde tamamladıktan sonra fotoğraf olarak gösteriyor. Sebebi ne olabilir yada tam olarak nasıl yapılıyor ?
Arkadaşlar site üzerinden baktım sonuçlar hala açıklanmamış galiba geçen senenin ki gibi duruyor anlayamadım

edit: Confirmation Number: 2014xxxxxxxxxxxx koduyla bakılamadığı için bu sonucu çıkardım.

Site İçin Tıklayın
Sizce hangisi? Ya da şuan kullandığınız internet paketi hangisi?
Lamı cimi yok şimdilik fareye pek para vermek istemiyorum 20-30 lira arası fare alıcam yardımcı olursanız sevinirim.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 364
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 7.216 (Bu ay: 208)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.