P

Er
14 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar autocad öğrencilere 3 yıl lisanslı uygulamayı veriyor, indiren var mı ? bazı arkadaşlarım indirmiş gayet güzel çalışıyor ama aklıma niye bedava oalrak verdikleri geliyor ?
Arkadaşlar 4-5 gün önce saat 9 civarından üzerime bişeyin bastırdığını hissettim, çok kısa sürdü hemen tepki verdim, böyle bir şey ilk defa oluyordu doğal olarak biraz ürperdim, biraz baktım intertten falan kafamı biraz kurcaladı olay dua edip yattım bu 4 gün boyunca malum ramazan namazımı kılıp yatıyorum sahurdan sonra. bugün tekrar oldu bugün tam bi ağırlık çökmesiydi baya şiddetliydi, tepki vermek bile istemedim tahmini 5-6 saniye sonra geçti. biraz etkilendim açıkcası 3 harfli musallat olmasından korkuyorum, namaz kılan insana musallat olunur mu? daha önce böyle bir şey yaşayan arkadaşlar varsa yardım bekliyorum. biraz anlatıp içimin ferahlaması lazım
Arkadaşlar yeni laptop aldım 3 oldu alalı, böyle bir hatayla karşılaşıyorum lütfen yardım edin.
Arkadaşlar yeni laptop aldım 3 oldu alalı, böyle bir hatayla karşılaşıyorum lütfen yardım edin.
Biri örnek yollayabilir mi ?
arkadaşlar philips kameram var çalışıyor fakat bilgisayar algılamıyor cd si yok ne yapabilirim acil
Türkiyedeki ilk 5000 buradan mı çıkıyor ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 58
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.784 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.