Yüzbaşı
14 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
5000 TL civarı bütçem var. Oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Overclock yapmayacağım ki zaten bilmiyorum. Oyun oynayabileceğim, 3-4 sene sonra upgrade edebileceğim sistem tavsiye edebilir misiniz?(hdd hariç elimde var) Bir kez yere baktım en güvenilir İnventus. Bir de daha önce kasa montajı yapmadım, ona göre tavsiye verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Yeni aldığım laptopta windowsu yüklüyorum ekran kartı görüyor ama windows 1709 güncelleştirmesini indiriyor yeniden başlattığımda ekran kartında sarı ünlem oluşuyor ve nvdia denetim masası açılmıyor sistem geri yükleme yapıp geri aldım ve update kapattım. Bu sorunla karşılaşan var mı ya da update etmesem bir sorun olur mu sorunun ekran kartında olduğunu düşünmüyorum. Bir öneriniz varsa yazarsanız çok sevinirim.
Teknosadan telefon aldım ,sonradan ölü pixel olduğunu farkettim ve servise yolladım. Sorun yok diye geri yolladılar geri geldiğinde ekranın yamuk oturdulduğunu farkettim ama başka bir yerde okuduğum için tekrar yollayamadım , eve döndüğümde 2. kez yolladım bu sefer hiç bir bilgi vermeden güncelleme yaptık diye geri yolladılar . 3 kez yine yolladım yine aynı şekilde geri geldi. Ölü pixeli geçtim ekran yamukluğu fark edilmeyecek gibi değil içine kağıt giriyor ama sorun yok diye geri gönderiliyor. Ben de bu durum için THH ye başvurmayı düşünüyorum nasıl bir yol izlemeliyim
İyi günler ben yaklaşık 7 ay önce lanet olsun ki teknosadan htc 10 aldım daha ilk ay dolmadan ölü pixsel nedeniyle servise gönderdim hiç birşey yok diye geri yolladılar başka ilde okuduğum için tekrar yollayamadım. Bu ay kulaklıktaki yırtılmalar ve ölü pixsel yüzünden yine yolladım kulaklıkla ilgili cevap bile vermemişler , telefonu da genel bakım yaptık diye sıfırlayıp geri yollamışlar. Teknosaya gidip kendim servise götürmek istediğimi söyledim anlaşmalarının istanbul ile olduğunu ankarada ki kvk servisi değil de başka bir servise götürmemi söylediler. İlk önce Ankarada ki servise götürüp yine aynı şey olursa il hakem heyetine para iadesi için başvurmayı düşünüyorum. Bu durumdan önce yapabileceğim başka bişey var mı ya da il hakem heyeti ne tür karar verir bir bilgisi olan varsa yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
İyi günler ben yaklaşık 7 ay önce lanet olsun ki teknosadan htc 10 aldım daha ilk ay dolmadan ölü pixsel nedeniyle servise gönderdim hiç birşey yok diye geri yolladılar başka ilde okuduğum için tekrar yollayamadım. Bu ay kulaklıktaki yırtılmalar ve ölü pixsel yüzünden yine yolladım kulaklıkla ilgili cevap bile vermemişler , telefonu da genel bakım yaptık diye sıfırlayıp geri yollamışlar. Teknosaya gidip kendim servise götürmek istediğimi söyledim anlaşmalarının istanbul ile olduğunu ankarada ki kvk servisi değil de başka bir servise götürmemi söylediler. İlk önce Ankarada ki servise götürüp yine aynı şey olursa il hakem heyetine para iadesi için başvurmayı düşünüyorum. Bu durumdan önce yapabileceğim başka bişey var mı ya da il hakem heyeti ne tür karar verir bir bilgisi olan varsa yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
2000 tl ye kadar telefon önerilerinizi bekliyorum ön ve arka kamerası güzel olsun, fazla büyük olmasın ve en az 2 sene kasma olmasın önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
.
1200 lirayı geçmeyecek akıllı telefon arıyorum. Şuan piyasadaki en iyisi hangisidir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
1200 lirayı geçmeyecek akıllı telefon arıyorum. Şuan piyasadaki en iyisi hangisidir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
bu köyün ederi nedir ?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 571
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 10.258 (Bu ay: 177)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 59 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.