2

Onbaşı
04 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Şimdi ben bu eloya oyunu çeviremeyecek bir ap cary oynayıp bütün killeri toplamama bağlıyorum mesela bir oyunda 40 küsür kill alıyorum ama kayıp ediyorum diğer oyunculara baktığımızda en fazla 9 kill alanlar mevcut yani oyunu çeviremeyecek bir karekter feedlenince her türlü kayıp ediyorum,40 küsür kill alan morde düşünsenize oyun bu kez döner ama bir ap cary ile bu mümkün değil zanımca,killer yüksek ama sonuç defeat.

tespittir!
http://www.own3d.tv/extagon/live/287458

kim bilmiyorum ama türk ve atletli.
2. sezon şampiyonadan sonra,21/10/2012 tarihinde sona eriyor bilginize.

Elolar sıfırlanacak mı sorusuna ise henüz belli olmayan iki türlü seçenek var gibi görünüyor.

Soft reset adında bir şey varmış belirli bir formülle geçen sezonda ki elon 1200 altında ise 1200'e doğru yükseliyormuş, 1200 üzerindeyse 1200'e doğru düşüyormuş elon. Örneğin 2000 elolu bir adam 1600'e düşerken, 900 elolu bir adam 1000'e çıkıyor gibi.

Hard reset ise direkt olarak herkesin 1200'e düştüğü/çıktığı reset biçimiymiş, bilgiler tamamen doğrumu bilmiyorum bir şeyler okuyup benim anlayabildiklerim bunlar.

kaynak;
geçen seneye oranla hesapladım ve şimdi bulamadığım resmi forumdaki tartışmada herkes tarafından karara bağlanan tarih bu.

esen kalın.

edit:tarih düzeltme
bilgileri doğruladık izleyelim ve görelim.

katarina ve evelyn için.

Thank you for contacting me. I would be happy to look into this for you, but I need you to verify the following for me.

- Your username (what you log-in with),
- Your summoner name (what other people see on PVP.net),
- The original email address used to register the account,
- Which platform you play on (NA, EU West or EU Nordic & East)

Thanks! Please let me know if there is anything else I can do to improve your League of Legends experience, and I look forward to hearing from you soon.

"The most effective way to kill an opponent is to slice through the man next to him.'' -Garen

Regards,
Master nV
http://www.own3d.tv/TheRainMan/live/38853
7 lv hesap kullanıyor anlamıyorum bu proları.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 30
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.859 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.