Yüzbaşı
23 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar arkadaşlar, 5 kişi girip sihirdar vadisinde oyun kazan (clash görevi) için 12den sonra girebilecekler arkadaşlar nickini yazabilir pre olarak gireriz. Elonun önemi yok normal game :)
Öğrenci evlerini konu alan güzel bir yapım buldum arkadaşlar hepimizi anlatıyor, iyi seyirler
Beyler arkadaşıma eşek şakası yaptık ta, güzel gifler çıkabilir diye paylaşmak istedim. Gif yapabilir misiniz acaba rica etsem?
Beyler, geçen sene aynı sınıfta olduğumuz fakat pek yakın arkadaş olmadığım bir kızla sevgili olmaya çalıştım daha kendimi tanıtmadan. Tabii ki başarısız oldu, benimlerle aylarca konuşmadı, sonunda arkadaş olduk. Onunla arkadaş olabilmek için 1 senedir duygularımı bastırıyorum, kendi içimde yaşıyorum ama artık dayanamıyorum buna. Yarın gidip kızla konuşacağım, seni seviyorum, seninle arkadaş olmayı çok seviyorum ama duygularım böyle, seni unutmayı gerçekten denedim ama başaramadım falan filan tüm içimi dökeceğim. Tavsiyeniz var mı, ha bu arada alacağım cevap yarın editlenecek 4 gibi.
2 sene önce başladım oyuna, TR serverına geçtikten sonra gümüş 2 liginden başlayıp altın 3 kümesine kadar yükseldim ve bir süre sonra sıkılıp oyuna girmemeye başladım. Oyunu bırakmak isteyen arkadaşlar istediğini sorabilirler anında soğuturum adamı oyundan!
Beyler kılık kıyafet için yeni yönetmelik çıkarıldı bildiğiniz gibi. Saç için gerekli bir kısalık, şekil vb. belirtilmemiş. Diyelim ki bir hoca bizi saçımız yüzünden okula almasa ben okula polis çağırabilir miyim? Sonuçta hocanın yaptığı kanunlara uygun birşey değil, görevini keyfi kullanmış olmaz mı ? Ayrıca okula alınmadığım zaman eğitim hakkıma gaspa uğramış olmaz mıyım?
Hükümet mezun insanları 1 senelik zorunlu; genel kültür dersleri, kitap okuma alışkanlığı, spor yapma alışkanlığı, tarih bilgisi, görgü kuralları gibi insanı insan yapan konular hakkında zorunlu eğitime tabii tutmalı.

Zamanında nasıl yeni Latin harflerine göre alfabeye geçilirken, Atatürk sokaklara seyyar sınıflar yaptırdıysa, zamanında bu kadar emek verdiyse, milletini eğitmek için. Hükümetimiz de birşeylerden feragat edip böyle bir uygulamaya girişmelidir.

Türkiye de okuldan çok cami var, eğitim için camiyi bile kullanabilirler. (Sadece mekan olarak.)

Bu eğitimi almayı reddedenlerin vatandaşlık hakları elinden alınmalı, sınır dışı edilmelidir.

Bence bu eğitimden sonra hem milletimizin gözü bir nebze olsun açılır, aydınlanırız. Sokakta ki barzolardan, apaçilerden de kurtulabiliriz belkide.
Sonuçlar gelince uplayın
zhao
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 438
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 725
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 45.506 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.