C

Onbaşı
20 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
evet arkadaşlar bu önümüzdeki hafta babama italyadan bu 2 cihazdan birini aldırıcam..
Nexus 7 16 gb 249 eur oluyor ki buraya gelince de daha ucuz alınabilecegini düsünmüyorum
Tf300t ise 349 eur

Benim için bu fiyatlarda sorun yok ama aldıgım cihazdada pişman olmak istemem siz hangisini tavsiye edersiniz ve neden..?
Ve bir başka soru olarak ta birinde flash destegi var digerinde yok bu ne kadar önemli bir olay teşekkürler şimdiden..
Arkadaslar ticaret hukuku dusunuyorum.. Gelme ihtimalide var yani nasil olsa gelmez diye riskede atamam..burasi hakkinda cok iyi seyler duymuyorum..burasi hakkinda bilgisi olanlar yardimci olabilirlermi
Soru net Bilgi hukuk mu bahcesehir hukuk mu ?
Arkadaslar mrb. Siralamam tm2 57k simdi sehir hukuk istiorum gecen sene 37k ile kapatmis fakat bu sene 20 kisilik kontenjan acmislar buraya girebilme sansim nedir keza ticaret hukuk ta gecen sene 43k ile kapAmis ama orasida bu sene + 30 kont. Acmis buraya girebilme sansim nedir yorumlariniz icin tsk.ler
arkadaşlar marmara,İstanbul üniversitesinde işletme iktisatmı yoksa bahçeşehir özyegin kadir has medipol gibi vakıflarda hukuk mu?Fikirlerinizi bekliyorum..Sıralamam 56 K..

Not:nedenleriyle açıklarsanız sevinirim...

Teşekkürler...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 28
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.402 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.