J

Teğmen
02 Nisan 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hepsiburada ürün tedarikçileri için, gelen açık siparişleri soap web servisi ile çekmenize müsade ediyor.

Aşağıda web service linki var.

Bu bilgileri bir excel sayfasına yada bir asp dosyası aracılığıyla çekebilir miyim?Ne yapmam gerekir.
Anladığım kadarıyla önce şifre bilgilerini gönderip sonra verileri çekmek gerekiyor.
Daha önce hiç bilgimin olmadığı bir konu olduğu için yardımcı olursanız sevinirim.

https://tedarikci.hepsiburada.com/services/orders.asmx
Aşağıdaki linkte örneği olan resim zoom scriptine ihtiyacım var.Flash yada javascript olabilir.

Bildiğiniz alternatif bir script var mı?

http://www.magictoolbox.com/magictouch/
Merhaba aşağıda özellikleri bulunan sony vgn-sz780n1 model laptopı bir arkadaşım satıyor.

Cihaz türkiye'den alınma 22 ay garantisi var.Kullanılmamış.İşyeri laptop verince bunu satmaya karar vermiş.

Bu laptopı almayı düşünüyorum ve arkadaşımın istediği mikar 1500$ usd civarında.

Sizce bedel normal midir?Elinde faturası var , iki ay önce toplam 2250$ usd ye almış.

Tabi cihazda hoşuma giden birşeyde cihaza kurulan windows xp nin tüm driverlarıyla sorunsuz çalışması.

Önerilerinizi belirtirseniz sevinirim.

SONY VAIO VGN-SZ780N1
Yeni Nesil Intel Penryn 800 Mhz. 2.1 Ghz. 3 MB Cache Core 2 Duo T8100 İşlemci
RAM 2 GB DDR2 667 Mhz (Max.4 GB) Ram
HDD 120 GB SATA (5400 Rpm) HDD G-Sensor™ Shock Protection
İşletim Sistemi Microsoft® Windows Vista™ Business İng-Tr +XP kurulu
DVD+R DL Write:
Sony® Sound Reality™ - Audio Enhancer
Batarya Ömrü 3-6 saat
Stereo speakers, Wireless LAN 802.11(a/b/g/n),Bluetooth,FingerPrint,Integrated Camera and Microphone
Modem V.92/V.90 (56 Kbps) data/fax modem (RJ-11)
Chipset Mobile Intel GN965 Express Chipset
NVIDIA® GeForce® 8400M GS Max.831 MB and Intel® X3100 Max.358 MB Hybrid Graphic Card
Ekran Ölçüsü 13.3” WXGA display (1280x800) with XBRITE™ Technology
Network Bağlantıları 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Fast Ethernet (RJ-45)
Derinlik 236 mm Yükseklik 254-381 mm Ağırlık 1.69 Kg Genişlik 317 mm
Docking station connector • i.LINK™ (IEEE1394)
2 x USB 2.0 (High/Full/Low-speed) Type A connector • Monitor (VGA)
External speakers or headphones • DC In (AC adapter) • Microphone connector
Multimedia Card Reader: Supports Memory Stick DUO™ media with MagicGate
ExpressCard™ /34 Slot, One PCMCIA - Type II/Type I card slot with CardBus support
Multimedia Card Reader: Supports Memory Stick DUO™ media with MagicGate
ExpressCard™ /34 Slot, One PCMCIA - Type II/Type I card slot with CardBus support
merhaba benim derdim şu;şirkette asp tabanlı çalışan bir programımız var.buna explorer ile erişiyoruz.fakat bunu bir exe dosyası içinde sabit ölçüde bir pencere içinde açabilir miyiz?

nette bir örneğini buldum.tam olarak istediğim bu ama nasıl yapılr onu bilmiyorum.örneği indirmek için tıklayınız. (bu exe de sağ tıklayınca aslında bir web sayfasının çağrıldığını görebilirsiniz.)
Aşağıdki sistem ofis uygulamaları vs için alıncak konfigürasyonda hatabirşey varmı ve fiyat nasıl sizce?

Intel Pentium 4 505 2.66/533MHz 775Pin
Intel i915GLVGL 800MHz 775Pin dDDR400 sA
512MB DDR Ram PC3200 400MHz Kingston
80Gb Seagate 7200rpm 8MB NCQ Serial/ATA
1.44MB Floppy Disk
56K E-CON V92 Int Conexant Fax/Modem
Philips MMS121 32W PMPO Siyah Speaker
SAMSUNG ML-1520 Laser Yazıcı Usb
17" Samsung 793MB Flat Gümüş Siyah Mon
SAMSUNG 52x32x52 Ide Int cd-rw Siyah Kut
Atx Aopen QF-50 P4 Gri Kapaklı USB 300W

775$ + K.D.V.
web sitemde kullandığım menüler başlık ve linkleri bir js dosyasından okuyor.menüler ve linkleri sürekli güncelleniyor.dolayısıyla site haritasını manuel olarak güncelliyorum.js dosyasından başlık ve linkleri online alacak bir site haritası yapabilirmiyim.
Web tabanlı bir alışveriş sistemi kullanmak istiyoruz.Hazır ve güvenli bir sistem gerekiyor.Tavsiyeniz varmı.Nette oscommerce diye açık kodlu bir sistem var sizce nasıl bu? Yada ücretli olarakda tavsiye edebilecekleriniz varmı.
arkadaslar ben bu gün telefonu kurcalarken birde baktım hafıza kartı boş gözüyo ama hafıza kartı dolu ve galeriden girince veri yok diyo ama kamera ya girip galeri ye git diyince acılıyo lütfen yardım
Win98 işletim sitemli bir bilgisayarım var.HP 656 yazıcıyı usb porttan bağladığımda yazılımını kurup tanıtabiliyorum.Ama yazdır deyince bir süre bekleyip yazıcı ikonu taskbardan kayboluyor.Usb driverları yüklü.Ama bir yama filan varmıdır bunun için
Selam

Aşağıdaki şekilde gösterilen A ile B mağazası arasında kablosuz bir ağ kurmak istiyoruz.Mağazalar aynı şirketin şubeleri.Hız 15-20 Mbit arası olabilir.Binalar çok sıkışık değil ve bilgisayarlar dış mekana çok yakın.Bu işi yapmak için en ekonomik ve stabil çözüm nedir.Access point şartmıdır.Birde wi-fi usb donglelarla bu yapılabilirmi.

Şekil linki:
https://store.donanimhaber.com/c7/c6/84/c7c6849f7066439152602cd4af98674f.JPG
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptıklarım:mertaras, usaklee, meroboy, mitrox, hhg, gun, noktakafe, Darth Vader RSi, Nadim, driver555, Levinson, SCORPION07, tahrikmili, öztin, mkemal_mka1
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 429
İkinci El Bölümü Mesajları: 208
Konularının görüntülenme sayısı: 49.744 (Bu ay: 80)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.